gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Parfüme boşuna para harcamayın

Konu, 'Kadınca' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

[​IMG]na para harcamayın parfüm kadın güz İşte en etkileyici koku
    Florida Üniversitesi tarafından yapılan iki ayrı araştırma, kadınların karşı cinsi cezbetmek için parfümlere boşuna para harcadığını gözler önüne serdi. Araştırmalara göre, erkekler en çok kadının
    doğal kokusundan etkileniyor.

tuuuh gitti benim 200 kiyat :haha:

ßeLeN bunu beğendi.
Parfüme boşuna para harcamayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boş

Boş

İçi boş kap temiz olursa gelecek rızka, kirli olursa hüsnükuruntuya ve amel işlemekte gösterilen ilgisizliğe delalet eder.
  2. Güzelliğe Servet Harcamayın

Güzelliğe Servet Harcamayın

Hayalinizdeki gibi bir cilde sahip olmak için rafları süsleyen birbirinden cazip kozmetik ürünlerine servet harcamak zorunda değilsiniz Işıl ışıl parlayan, gergin ve pürüzsüz bir cilt için en pahalı olanları değil, cilt tipine uygun türü seçmeye özen gösterin. Unutmayın! Doğru bir bakımla ve doğru ürünlerle hayalinizdeki cilde kavuşabilirsiniz. Normal cilt Görünümü şeffaf nem ve yağ...
  3. Demet boş yere para harcamaz

Demet boş yere para harcamaz

Sivri dilli vede biraz fatavatsız olmasına rağmen sevilen şarkıcı Demet Akalın hakkında çıkan haber için güzel bir cevap verdi...... DEMET’ TEN TOKAT GİBİ CEVAP…. ÜNLÜ ŞARKICI DEMET AKALIN'IN 10.000 DOLARA ÇEŞME'DE LOCA KİRALADI HABERİNE TOKAT GİBİ BİR CEVAP GELDİ... “Bu kriz ortamında söylenecek laflar değil bunlar. 10.000 dolar benim tüm yeğenimlerim yaz okulu ücreti. Çok...
  4. Boş yere calgona para vermeyin meleklerim..

Boş yere calgona para vermeyin meleklerim..

calgon nasıl kullanılır çamaşır makinası rezistansı nasıl sökülür Meleklerim son zamnlar da ekonomik olarak sıkışık dönemdeyiz ve bende ekonomik yönden nasıl tasaruf ederim diye araştırırken bu yazı ile karşılaştım ve yazılanları doğru buldum... Peki meleklerim sizler bu konuda ne düşünüyrsunuz ????? Çamaşır makinelerinde kireç koruyucu olarak kullanılan Calgon'a 1 yıl içersinde verdiğimiz...
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş