gebe
  1. meryem214434

meryem214434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Park yatak mı, mobilya mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında meryem214434 tarafından paylaşıldı.

en iyi park yatak park yatak kullananlar tavsiye mı karyola mı Arkadaşlar bebişim için nasıl yatak alacağıma karar veremedim bir türlü.Park yatak kullanan var mı?Tavsiye ve tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.:bebeğim:bebisim

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasimin park yatagi var cok kullanisli oldugunu söylüyo, hani yatili biyere gidersen koy arabanin arkasina götür rahat rahat uyusun bebegin. ben ilk basta mobilya almayi düsünüyorum, annem park yatakta alalim ozaman diyo sonucta arada annemde kalacak bebegim en gec 1 yil snra ise geri dönüyorum.

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende kendı mobılyasının harıcınde almayı ıstıyorum park yatak...kullanıslı oldugunu dusunuyorum...buyuyunce oyun alanı da olur hem bebegın....

4. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    evt bencede mobilya dışında park yatak yada şu annenin odasına konan port beşiklerden cibinliklii ayy süper yaw onlar bebek odasınıda genç odası almak sitemiyorum çouk büyünce zaten yeni modeller çıkmış oluyo şu hani büyüen odalar varya onlar çok güzel duruyo bebk odası şeklinde daha sonra büyütülüyo buarad park yatağı arkadaşımda çok tavsiye etti bana çok kullanışlı ve rahatmış

5. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    evvtt internetten baktiktan sonra park yatagin ne oldugunu ögrendim :) bence evde mobilya daha iyi... park yatak, gerekirse alinabilir, yani baska bi yerde kalinacagi zaman falan....
    bende Mobilya alcam fakat bazilari büyük, bazilari kücük al diyor.. kafam karisti :)

6. meryem214434

meryem214434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben park yatak düşündüm ama nette biraz araştırınca ağzı gözü yamuluyormuş, bebek uyurken döndükçe gacır gucur ses çıkarıyormuş bebek uyuyamıyormuş, amerikada kullanımı yasakmış.bebek fileyle yatak aasında sıkışıp ölebidiği için falan falan falan.bunları okuyunca kafam karıştı.mobilya alırsam tek karyola alacam.oda hazırlamayacam.odasını büyüyünce yapacaz inşaallah

7. yaz günesi

yaz günesi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ben hep park yatak ıstıyodumama olmadı mobılya hedıye gelınce kucukte vardı zaten ama keske alsaydım dıyorum cunku sonrra oyun alanı oluyo cocugu ıcıne koy rahat rahat ısını yap obur turlu huzursuz oluyosun bıde ıstedıgın heryere goturuyorsun

8. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    biz park yatak aldık... yatağını da visko aldık. hiç problem çıkmıyormuş. kullananların tavsiyesi üzerine onda karar kıldık. file falan yok o yüzden boğulma riski de yok. ilerleyen aylarda 8-9 aylıkken yatak en alta alınabiliyor onun da sebebi bebek ayaklanmaya başlıyor ya uykudan uyanınca düşmesin diye.

bu işi yapan bir kadın kesinlikle mobilyayı önermedi. çünkü başına kötü olay gelmiş, bebeği beşikten düşmüş. riski var yani.

9. yoncax

yoncax Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    canım aynen katılıyorum bizde büyüyebilen tek yatak aldık oda takımı almak şart degıl,park yatakların kullanışlı olduğunu düşünmüyorum.herşeyden evvel hijyenik degil,kumaş türü malzemeden yapıldığı için antibakteriyel özelliği yok.mikrop bakteri,küf,hepsi birikir ve temizlenmesi mümkün olmaz.ben hijyen açısından bakıyorum.benim aldığım yatak(mobilya malzemesi) antibakteriyel,çocuk yarın bigün büyüdüğünde yatağı elleyip yaladığında içim rahat olacak:)

10. hayşe

hayşe Forum Okuru

ben ikeadan karyolasını alacam yanına da dolap alacam.kararım değişmezse.çünkü doğuma 4 ay var :))

11. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kıslar ben kızıma oda takımı aldım ayrıca park yatakta aldım ilk zamanlar odadan odaya koşturmak zor olur diye. zaten arkadaşımın oğlu var 3 yaşında oda park yatak kullanıyo hiç bi sorun yaşamamış.

12. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Park yatak gunluk kullanilicak birsey degil uzun sure kullanilmasi bebek icin saglikli degilmis.Zaten 4 bir yani kapanmis durumda bebek icinde hos degil.

Park yatak mı, mobilya mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınla aynı yatakta uyumamalı mı

Kadınla aynı yatakta uyumamalı mı

New Scientist dergisinde yayımlanan araştırmaya göre, geceyi aynı yatakta geçiren çiftlerden erkeğin uykusu alt üst oluyor ve bu durum ertesi gün akli yeteneğini zayıflatıyor. Kadın ise uykusu daha derin olduğundan, yatağı paylaştığı erkek gibi olumsuz etkilenmiyor. Araştırmada 20′li yaşlardaki çocuksuz çiftleri inceleyen Viyana Üniversitesinden Profesör Gerhard Kloesch ve arkadaşları, her...
  2. Ahşap mobilyalarınız kışa hazır mı?

Ahşap mobilyalarınız kışa hazır mı?

Soğuk ve yağmurlu havalar yaklaşırken evinizi özel bir bakımdan geçirmek gerekli. Özellikle ahşap mobilyaların ve doğramaların ömrünü uzatmak için yapmanız gerekenleri dikkate alın. Soğuk ve yağışlı günler yaklaşıyor ama siz daha evinizdeki ahşap yapı malzemelerinin kontrolünü yapmadınız mı? Aman dikkat! Özellikle pencereler, doğramalar, rabıtalar, dolaplar, masif ahşap veya...
  3. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  4. bebeğime mobilya yatak mı park yatak mı alsam?

bebeğime mobilya yatak mı park yatak mı alsam?

Merhaba.Bebeğim olacak ve artık odasını hazırlamaya başladık.İlk zamanlar tabiki bizim odamızda yatacak ama sonrası için mobilya yatak mı alsam park yatakmı bilemedim.Tecrübeli annelerden yardım bekliyorum..
  5. park yataklar kullanışlı mı?

park yataklar kullanışlı mı?

slm, park yatak almaya karar verdim fakat nasıl temzileniyor çoğu modelin yanları fileli nasıl yıkanır ben biraz bu konuda hassasım da kullanan deneyimlerini annelerin yardımlarını rica ediyorum

Sayfayı Paylaş