gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bazen yazı yazmak oldukça zor oluyor, bazen insan istediğini bile yazmak istemiyor, bazen de bencilliğinden kendine saklıyor.. Bu aralar yazı yazmak benim için bir hayli zor. Evim de sanki daha bir soğuyor yazı yazmayınca, ellerim bana küs, kelimeler dökülmekte zorlanıyor... Şarkılar yetmiyor insanın kederini akıtmasına, oysa sadece kışın ikindisinde yazmak istiyorum ne olursa...
    Hiç bir şarkıda saatlerce takılıp kaldığınız ve hayal kurduğunuz oldu mu bilmiyorum, sadece bu aralar aynı şarkının aynı nakaratına takılmış, ümitsiz bir aşka tutulmuş ve bir daha ona kavuşamaycağını bilen biri gibi bir ruh halim var ve bana yakışmıyor bu olmadık durgunluk, kendimi silkelemek istiyorum, artık bir şarkıda durmakdan yoruldum , yoluma devam edebiliyim istiyorum, kimse yokken...
    Kendimi paslı bir bıçak gibi hissediyorum, kendini bile kesemeyen, bana yakışmayan bu karşılıksız aşktan kurtulmak ve unutmak istiyorum, unutulmadan..
    Üzerimdeki budala bırak artık beni de bu paslı bıçak öldürsün artık kendini ,öldürsün içimdeki ümitsiz bir aşka tutulduğunu sanan deliyi...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini
    emegine saglik cok guzel

Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bıçak

Bıçak

Hizmetçi, yardımcı ve arkadaştır. Keskin bıçak çalışkan hizmetçiye, akıllı yardımcıya ve faydalı arkadaşa; kör bıçak bunların tersine, Kadının gördüğü bıçak onun sevğidi erkeğe, Erkeğin gördüğü bıçak mal ve güçe, Bıçak yutmak oğul evladından gelecek iyilliğe, Hamile kadının ve onun kocasının gördüğü bıçak erkek çocuğa, Mahkemesi olan kişinin elindeki bıçak sağlam delile, Bıçağın eli kesmesi...
  2. Kocaeli'nde psikolojik sorunları olduğu belirtilen kişi, bıçakla kendini yaraladı

Kocaeli'nde psikolojik sorunları olduğu belirtilen kişi, bıçakla kendini yaraladı

Derince-Adnan Kahveci Caddesi'nde psikolojik tedavi gördüğü belirtilen A.S. çakı ile karnından kendini yaralayarak intihara kalkıştı. Hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı belirtilen A.S. tedavi altına alındı. ensonhaber
  3. Kendisinden 33 yaş büyük eşini bıçaklayarak öldürdü

Kendisinden 33 yaş büyük eşini bıçaklayarak öldürdü

3 yıl önce evlenen Çiğdem Kasıkasan, evde tartıştığı kendisinden 33 yaş büyük eşi 69 yaşındaki Ziya Kasıkasan’ı bıçaklayarak öldürdü. ZONGULDAK Türkiye Taşkömürü Kurumu’ndan emekli olan Ziya Kasıkasan (69), ilk eşinin ölmesi üzerine 3 yıl önce kendisinden 33 yaş küçük Çiğdem Kasıkasan (36) ile evlendi. Ziya Kasıkasan, önceki sabah Çınartepe Mahallesi’ndeki tek katlı evinde bıçaklanarak...
  4. Kendini ara beni değiL_!

Kendini ara beni değiL_!

Kendini ara beni değiL_! Ey Sevgili..! Seni sevip sevmediğimi söylemeyeceğim. Ama sevgiyi öğretebildim sana sanırım_? [ne kadar öğretilebiliyorsa..] Dilerim kalbine kalbimden verdiğim şey yüreğinde yeşerip meyve verir o zaman.. Böylece ne sen bende kaybolacaksın, ne de ben sende.! Sen beni kendinde, ben seni kendimde bulmuş olacağım. O zaman hiç ayrılmayacağız. Sakın sevgimle seni...

Sayfayı Paylaş