gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

performans ödevleri, performans ödevleri kalktı mı, performans ödevleri ne zaman kalkıyor
    Sevgili melekler, öğrencilerin ve biz velilerin merakla beklediği performans ödevlerinin akıbeti hakkında konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ödevlerin kaldırılacağını ancak yönetmelik düzenlemesi nedeniyle bunun henüz resmiyette gerçekleşmediğini bildirdi. Gerçekten de hem öğrenci hem de veliler için zulüm haline gelen performans ödevlerinin kalkması çok iyi olacak. İşte son gelişmelerin detayları...

performans-ödevi.jpeg

Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci Performans ve Proje Ödevleri

Öğrenci Performans ve Proje Ödevleri

MEB, İlköğretim öğrencilerinin "Performans Görevleri"ni nasıl yapacaklarını yayınladığı genelgeyle duyurdu. İlköğretim öğrencilerinin “yaratıcılığını kullanma, eleştirel düşünme, araştırma yapma, problem çözme” gibi becerilerini geliştirmeyi amaçlayan “performans görevleri”, evde değil öğretmenlerin rehberliğinde sınıflarda yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İlköğretim Genel...
  2. Performans ödev kapakları tembel tenkelere özel :)

Performans ödev kapakları tembel tenkelere özel :)

Performans ödeviniz var ve siz kapak olayında iyi değilsiniz. Hadi yine iyisiniz sizler için oluşturduğumuz ödev kapaklarını artık zahmetsizce edinebileceksiniz. Yani zahmetsizce de değil okul öğretmen adı ve tabiki kendi isminizi soyisminizi yazacaksınız bu kadarını yapabilirsiniz umarım :D:D Not: Tüm dosyalar Doc olarak yüklenmiştir indirip düzenleyebilirsiniz haytalar :D:D RESMİN ÜZERİNE...
  3. performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

İngilizce sınıf eşyaları listesi bu dönem performans ödevim bana yardım edin lütfen, bu listeyi birlikte hazırlayalım :D
  4. sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

Her sene eğitim sistemi değişiyor.Kafa kalmadı anlayacak.Şimdi 2013 yılında sbs sınavları kalkacakmı, kalkacaksa ne zaman kalkacak , nasıl oalcak ?
  5. messenger ne zaman kalkacak

messenger ne zaman kalkacak

Skypea geçecekmişiz sanırım da messengera ne olacak ? Ne zaman kalkacak? Of ne güzel alışkındık, skypea nasıl alışacaz ? :/

Sayfayı Paylaş