gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Sandım Ki

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sana yüzyıllardan dolu Bir kalp kurdum İçinde bir günlük
    Yüreğin yok mu
    Duyanı çıldırtan
    Deli bir aşk sundum
    Göğsünde saklanmış,
    Haberin yok mu

Seni sevenlerin adını bil
    Kalbimde gizlenen yerini bil
    Gideceğin gönül kapını bil
    Beni yalancı aşklara bırak

Seni sevenlerin adını bil
    Kalbimde gizlenen yerini bil
    Gideceğin gönül kapını bil
    Yada bu kalbimi bana bırak

Sandım ki aşk yalancı değil
    Sandım ki çok değer veriyor
    Sandım ki herkes aynı değil
    Sandım ki bir tek o seviyor
    Okuması yazması yok kaderin
    Aşkı oyuncak zannediyor

Sandım ki aşk yalancı değil
    Sandım ki çok değer veriyor
    Sandım ki herkes aynı değil
    Sandım ki bir tek o seviyor
    Sandım ki dinmeyecek acılar
    İnsan sevince hep affediyor

Petek Dinçöz - Sandım Ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Darlaniyorum of daraliyorum nefesi bile zor aliyorum dusmusuz dunyanin turlu derdine,derdine gecim derdine omrumu paraliyorum duvarlari yikmak lazim disariya cikmak lazim ne var ne yok bakmak lazim hadi bakalim gecelere gecelere,gecelere akalim cikar at acilari giy hadi cicileri X2 herseyi unuturur istanbul geceleri (istanbul geceleri)
  2. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  3. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...

Sayfayı Paylaş