gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

petek dinçöz umreye mi gidiyormuş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Petek Dinçöz umreye gidiyormuş diye duydum doğru mu ? İlginç yani ne bileyim özellikle umre ve hac ziyaretlerinden sonra hayat daha farklı yaşanmalı diye düşünüyorum da..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Albümünü çıkardıktan sonra umreye gideceği doğru.. İmanın ve paranın kimde olduğu bilinmez.İnsanların inançlarını yargılamak bize düşmez diye düşünüyorum.Ama yinede şunu söylemeden geçemiycem bir kul olarak..Tövbenin ilki makbüldür.Umrede olsa yarı hac sayılır...Kişi umre ve hacı olduk tan sonra islami çerçevede yaşamaya özen göstermelidir..

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Son günlerde adı eski eşi Can Tanrıyar nedeniyle sıklıkla anılan Petek Dinçöz ümreye gidiyor.Petek Dinçöz Eski eşi ünlü televizyoncu Can Tanrıyar'ın Urfalı olduğunu söyleyen adamlarla kendisini tehdit ettirdiğini öne sürerek hakkında savcılığa başvurduğu şarkıcı Petek Dinçöz önümüzdeki günlerde umreye gideceğini açıkladı.
    Petek Dinçöz Sacit Aslan, klip, albüm ve kendi programlarına katılmasından sonra hiç kimseyle görüşmeyerek 2 gün sonra Umreye gidecek.

BEYZA21 bunu beğendi.
petek dinçöz umreye mi gidiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Sandım Ki

Petek Dinçöz - Sandım Ki

Sana yüzyıllardan dolu Bir kalp kurdum İçinde bir günlük Yüreğin yok mu Duyanı çıldırtan Deli bir aşk sundum Göğsünde saklanmış, Haberin yok mu Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Beni yalancı aşklara bırak Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Yada bu kalbimi bana bırak Sandım ki aşk yalancı değil...
  2. Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Darlaniyorum of daraliyorum nefesi bile zor aliyorum dusmusuz dunyanin turlu derdine,derdine gecim derdine omrumu paraliyorum duvarlari yikmak lazim disariya cikmak lazim ne var ne yok bakmak lazim hadi bakalim gecelere gecelere,gecelere akalim cikar at acilari giy hadi cicileri X2 herseyi unuturur istanbul geceleri (istanbul geceleri)
  3. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  4. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...

Sayfayı Paylaş