gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Petek dinçözün 2008 yeni albümü Frekans

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Petek dinçözün 2008 yeni albümü Frekans Müzik dünyasının önemli yıldızlarından biri olan Petek Dinçöz’ün yeni albümü Frekans, Mayıs ayının ilk haftası, tüm müzik marketlerde yerini alacaktır.Bu yaza bomba gibi girecek bir albüm bekliyor sizleri.Bu albümünde yepyeni imajıyla karşımızda olacak olan Petek Dinçöz bomba gibi geliyor
    Albüm içeriği
    Frekans
    Değme Keyfime
    Kolay Değil
    Adaletin Bu Mu
    Tak Tak
    Ait Olduğun Yer
    Bodrum’da Aşk
    Çık İşin İçinden
    Kardan Adam
    Kolay Değil (Remix)
    İltraks

Petek dinçözün 2008 yeni albümü Frekans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  2. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  3. Petek Dinçöz - Yalanı Boşver (2011) / Albüm Tanıtımı

Petek Dinçöz - Yalanı Boşver (2011) / Albüm Tanıtımı

petek dinçöz 2011 albüm resimleri petek dinçöz albüm 2011 resimleri Petek Dinçöz - Yalanı Boşver (2011) / Albüm Tanıtımı Albümdeki Eserler 1. Yalanı Boşver 2. Off Modu 3. Seni Sensiz Seveceğim 4. Sevda 5. Sihirbaz 6. Dinamit 7. Yasak Bahçe 8. Bencil 9. Yalanı Boşver (Remix) 10. Off Modu (Remix) 11. Seni Sensiz Seveceğim (Remix) Bilgi Petek Dinçöz /...
  4. Petek Dinçöz "Milat" Albümü Tanıtımı 2013

Petek Dinçöz "Milat" Albümü Tanıtımı 2013

Bu sayfa; Petek Dinçöz "Milat" Albümü Tanıtımı 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Petek Dinçöz'ün son albümü "Milat" geçtiğimiz ay piyasaya çıktı. Albüm çıkarmaya 2.5 yıl ara veren Dinçöz bu albümünde Gülşen ve Deniz Seki başta olmak üzere pek çok ünlü ismin eserlerine yer verdi. Petek Dinçöz, yeni albümü "Milat" ile müzik marketlerdeki...

Sayfayı Paylaş