gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pide hamuru nasıl hazırlanır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde pide yapmak istiyorum acaba Pide hamuru nasıl hazırlanır? bu konuda yardım bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pide hamuru nasıl hazırlanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamur mayası, hamuru nasıl mayalıyor ?

Hamur mayası, hamuru nasıl mayalıyor ?

maya hamuru nasıl kabartır hamur mayası nasıl yapılır Merak ettim ve öğrendim sonunda hamur mayasının nasıl hamuru mayaladığını ve nasıl yumuşacık ekmekler, çörekler, poğaçalar meydana getirdiğini. Bu da merak edilir mi canım demeyin. İnsan merak ediyor işte. Hamur mayası, hamuru nasıl mayalıyor ? Ev hanımlarının sık sık kullandığı maya nasıl oluyorsa o hamuru bir anda kabartıp 2 katına...
  2. Hamur nasıl yoğrulur?

Hamur nasıl yoğrulur?

börek hamuru nasıl yapılır hamur nasıl yoğrulur mayasız hamur kızartması Hamur işlerinizi hazır hamurla değil kendi açtığınız hamurlarla yapmak istiyorsanız buyrun hamur nasıl yoğurulur... Genellikle hamurlar, yapılacak börek çeşitlerine göre yoğrulur. Sâde veya mayalı. Sâde mayasız hamurun yoğruluşu: Yoğrulacak hamur, işin çeşidine göre kâfi miktarda iyi cins özlü undan alınıp, hamur...
  3. Pide tarifi pide nasıl hazırlanır

Pide tarifi pide nasıl hazırlanır

pide hamuru tarifi pide nasıl yapılır pide tarifi resimli Yine Türk Mutfakları için vazgeçilmez olan ve piratik bir börek lezzeti olan pide tarifini ve pide hamuru tarifini, bu yazımızda siz pek kıymetli melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlar. Hazırlama süresi : 30 dakika – Pişirme süresi : 25 dakika – 6 kişilik Hamuru için malzemeler 4 su bardağı un 1...
  4. Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Kızlar ben poğaçaya bayılıyorum ve sıcakken seviyorum bir karar aldım artık evde kendim yapacam ama nasıl yapılır bilmiyorum. acaba Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Lütfen yardım edin.
  5. Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

masala çayı nedir,masala çayı neye iyi gelir,masala çayının faydaları,masala çayının yararları,masala çayı hakkında bilgiler Masala çayı aslında “Hint çayı” anlamına gelmektedir ve bir çay veya bitki türü değil, çeşitli baharatların, çayların ve sütün kullanıldığı Hindistan’a özgü bir çay tarifidir. Diğer adları “chai” ve “Masala Chai”dir. Kısaca “Hint usulü çay” diyebiliriz. Hindistan’da...

Sayfayı Paylaş