gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pınar Aydın biyografi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

pınar aydın pinar aydin pınar arka sokaklar aydın pınar aydın biyografi, biyografisi, kısaca hayatı, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, haberler, dizileri, filmleri, şarkıları

Dizi oyuncusu olmasının yanı sıra müzik dünyasına da el atan Pınar Aydın hakkında sizlere merek attiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz Melek'ler.

Doğumu: 16 Temmuz 1981 - Bursa
    Dizi oyuncusu, İtanbul’da yaşıyor, üniversite öğrencisi.
    Medeni Durumu: bekar
    Burcu: yengeç burcu
    Hobileri: tenis oynamak, resim yapmak ve gitar çalmak Pınar Aydın, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi. Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği liselerarası müzik yarışmasında kız solist dalında Türkiye birinciliği ve ikinciliği olan pınar, ayrıca amatör gruplarda solistlik yapmış. Asıl ilgi alanı olan müziği, kendisine ünü sağlayan dizi oyunculuğu nedeniyle ikinci plana bırakmıştır.

5 kız kardeşten biri olan Pınar, mimar bir baba ve memur emeklisi bir annenin çocuğudur . Müzik konusunda şimdiye kadar ailesinden tam destek alan pınar, gitar çalıyor ve resim yapıyor.
    ‘Zaman, deniz ve gökyüzü’ Pınar’ ı tanımlayan üç sıfat. en büyük fobisi ise kediler. hayatındaki kahramanını babası olarak tanımlayan pınar, ailesine çok düşkün.
    Hayalciliği ve dik başlılığı başkaları tarafından sıkça eleştirilen özellikleri. Pınar’ın en beğendiği sanatçı ise Sertab Erener.

Pınar Aydın’ın Oynadığı Diziler

Kapalıçarşı
    Kız Kaçıran
    Arka Sokaklar

Pınar Aydın biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar

Pınar

Şeref ve itibara, uzun ömre; Çeşme ve kaynak görmek nimete, hayır ve berekete, mansadın hasıl olmasına; Berrak ve tatlı sulu, akar vaziyette bir pınar görmek kerem ve iyilik sahibi, kadri yüce kimseye, Bulanık ve acı sulu pınar, aşağılık, zelil kimseye, Pınarın suyunun taşması, orada meydana gelecek musibete, Pınar suyu ile yıkanmak yahut onu vücuduna sürmek gam ve kederden kurtulmaya, Suyu...
  2. Pınar Aydın resimleri

Pınar Aydın resimleri

best fm pınar pınar aydın resimleri aydın ayak ayakları aydının ayakları
  3. pınar

pınar

handan merhaba sana ulaşamıyorum ben parasal durumumu sordum canım bana biraz bilgi verirmisin lütfen bide genel bişeyler söylersen sevinirim öptüm seni :dosya:
  4. Pınar Aydın - Dur Dedim (2011)

Pınar Aydın - Dur Dedim (2011)

Pınar Aydın - Dur Dedim, albümü, 2011 şarkıları, resmi hakkında detylı bilgi alalım arkadaşlar. Pınar Aydın'ı sizler belki daha önceden dinliyordunuz ama ben arka sokaklar dizisiyle tanıdım. Şarkıları bana itici gelmedi hoşuma gitti bazı şarkılarını dinlerim. İşte size 2011 melekler :) Sanatçi: Pınar Aydın Albüm Adi: Dur Dedim Türü: Türkçe Pop & Rock Yayin Tarihi:...
  5. İclal Aydın Kimdir biyografi bilgilerini paylaşın

İclal Aydın Kimdir biyografi bilgilerini paylaşın

Selam arkadaşlar sesini ve şiirlerini, şiirlere kattığı o yorumlarını çok beğendiğim İclal Aydın ile ilgili bilgi rica ediyorum sizden mümkünse İclal Aydın Kimdir biyografisini paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş