gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

plakalı atkı örneği

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: plakalı atkı örneği
    paylaşım için tşkrler

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: plakalı atkı örneği

paylaşım için saol ablacım:)

plakalı atkı örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atkı örnekleri seç beyen al

Atkı örnekleri seç beyen al

atkı örnekleri atki örnekleri atki ornekleri en yeni atkı modelleri yeni modelleri
  2. değişik bir atkı örneği

değişik bir atkı örneği

Çok fonksiyonlu atkı * İp: Feza Opera 380 gr. Geza İndia 2 m * Tığ numarası: 6 * 30 zincir çekilerek örgüye başlanır. 2. sırada her zincir içinden bir ilmek çıkartılıp şişe takılır. Sıra boyunca ilmekler şişin üzerinde takılı kalır. * Dönüşte terse doğru her ilmek zincir çekilerek sabitlenir. 4. sıraya gelindiğinde tekrar her zincir içinden bir ilmek çıkartılıp şişe takılır. *...
  3. Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

anlatımlı bere modelleri anlatımlı bere örnekleri örnekleri modelleri bebek atkı Sizlere oldukça şık ve bir o kadarda güzel takım olarak kullanabileceğiniz atkı ve bere modelini ayrıca nasıl yapıldığını paylaşmak istiyorum hanımlar kolay gelsin:) Malzemeler: Bakımlıyız.Com - Anlatımlı Atkı Bere Örneği 100 gr ip 10 numara tığ. Beremizin ilk sırasına 10 zincir yaparak başlıyoruz.İkinci...
  4. Simli İpten Atkı Örneği

Simli İpten Atkı Örneği

Simli İpten Atkı Örneği istiyorum bana yeni vew en güzel çok şık olan Simli İpten Atkı Örneğini sunun

Sayfayı Paylaş