gebe
  1. gokcemix

gokcemix Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı?

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında gokcemix tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaslar ben 6 yıldır pkoluyum ve 6 aydır evlıyım ılaclarla yumurtlama oldu ve dun asılama ıslemı gerceklestı bu sekılde gebelık elde eden arkadaslar varsa lutfen cvplayın

polikistik over hastası olupta aşılama yaptıran varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  2. polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

kızlar bebek hasreti çekenler yazsın lütfen polikistik overi olup hamile kalan varmı
  3. Polikistik over hastası mıyım?

Polikistik over hastası mıyım?

Merhaba size kısa bir sorum olacak adet düzensizliği ve kötü kokulu akıntı şikayetiyle doktora gittim benden ultrason ve kan tahlili istedi ultrasonu bugün çektirdim Sonuc: bilateral polikistik overlar yazıyo verdikleri kağıtta..kan tahlilini henüz yaptırmadım adetin 3.günü yapılıcakmıs iki sonucu bırlıkte göstericem doktora bu sonuc şu an için durumumla ilgili ne anlam ifade ediyor...
  4. polikistik over olanlar varmı

polikistik over olanlar varmı

Merhabalar arkadaşlarım bende polistik over sendhromu var. Acaba sitemizde kayıtlı olan yada misafir olan kullanıcılardan polikistik over olanlar varmı ? Bu konuda bana neler söyleyebilirsiniz. Bu durumu nereden nasıhl öğrenebilirim. teşekkür ediyorum.
  5. Polikistik over olup  tüp bebek yaptıranlar

Polikistik over olup tüp bebek yaptıranlar

polikistik over nedir,polikistik over ve tüp bebek tedavisi,polikistik over tüp bebek başarı oranı,polikistik over hakkında bilgiler Aşılama yöntemleri ile (3 defa aşılama) gebe kalınamazsa ancak tüp bebek düşünülebilir. Veya aşılama için yumurtalıklar hazırlanırken çok sayıda yumurta gelişebilir. Bu durumda aşılama yerine yumurtalar toplanarak tüp bebek yöntemi uygulanabilir. Ya da eşinde...

Sayfayı Paylaş