gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

polikistik over rahatsızlığım var hastayım yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

polikistik over 19 yaşındayım 4 senedir dıana ve türevlerini kullanıyorum. çok sıkıldım ilaç kullanmaktan. bırakmak istiyorum. gebe kalamama korkum var. ya daha kötü olurda kalamazsam diye ilacı bırakamıyorum. ne yapsam bilemiyorumm

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle geçmiş olsun diyoruz.Size ilacı bırakın ya da bırakmayın deme gibi bir lüksümüz olamaz.Çünkü herhalde bir doktor kontrolündesiniz ve doktorunuzun tedavisi altında bu tip ilaçları kullanıyorsunuz.Elbette ki sürekli ilaç kullanımı insana illallah ettirebilir ancak doktorunuzun söylediklerini harfiyen yapmanız en doğrusudur.İsterseniz sitemize BURADAN ÜYE OLARAK sizin durumunuzda ki diğer üyelerle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Ayrıca forumumuzda bulunan Yumurtalık Kisti adlı konumuzu da inceleyebilirsiniz :)

polikistik over rahatsızlığım var hastayım yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  2. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  3. polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over yupisyupisslm kızlar bende yeni aranıza katıldım aranızda polikistik olup gebe kalan varmıı lütfen cevap yazarmısınızzz
  4. polikistik over

polikistik over

arkadaslar aranızda polikistik over olup hamile kalan varmı
  5. Polikistik over sendromu nedir ?

Polikistik over sendromu nedir ?

Polikistik over sendromu (POS), üreme çağındaki kadınların % 5- 10’unu etkileyen bir endokrin hastalığıdır. Adet kanaması rahatsızlıklarıyla ilişkisi nedeniyle 1935’te ilk olarak fark edilmiştir. Polikistik over sendromu yumurtalıktaki yüksek miktarda androjenlerle (testosteron gibi erkeklik hormonları) kendini gösterir ve insülin direnciyle bağlantılıdır. Genellikle küçük kistler...

Sayfayı Paylaş