gebe
  1. priorin

priorin Forum Okuru

priorin saç güçlendirici kullanan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında priorin tarafından paylaşıldı.

son zamanlarda saçlarımda inanılmaz dökülmeler oldu ve hatta yer yer seyrekleşip açılmaya başladı. Birkaç ürün denedim ama faydasını görmedim priorin tablet diye saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıp memnun kalan oldumu saçlara olumlu etkisi oluyormu yorumlarınızı bekliyorum

priorin saç güçlendirici kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçları güçlendirici bitkisel tarif

Saçları güçlendirici bitkisel tarif

doğal saç güçlendirici clemency bitkisel saç boyası clemency boyası Saçlarınız cansız ve güçsüzse sizlere doğal yollardan saçlarınızı güçlendirmeniz için gerekli olan bitkisel tarifi veriyorum Saç boyaları, kirli hava kireçli su olumsuz çevre koşulları, saçlarımızı güçsüzleştirir. Saçların güçlenmesi için doğal maske 1–2 fincan zeytinyağı 1–2 tatlı kaşığı lanolin 1 yumurta sarısı Birkaç...
  2. Saç Güçlendirici Losyon Yapımı

Saç Güçlendirici Losyon Yapımı

Zayıf ve cansız saçları güçlü ve gür bir görünüme kavusturan losyon Malzemeler 2 yemek kaşığı papatya 1 yemek kaşığı lavanta 1 yemek kaşığı kekik Malzemeler elle ya da blender yardımıyla parçalanır. Daha önceden kaynatılmış 1 litre suyun içine malzemeler atılır ve 20 dakika demlenir. Süzülür, soğutulur ve haftada 1-2 gün durulama suyu olarak kullanılır. Not: Bu...
  3. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  4. pharmaton kullanan varmı

pharmaton kullanan varmı

selam son günlerde kendimi oldukça güçsüz ve yorgun hissediyorum elim bişeye uzanmıyor pharmaton diye bi vitamin duydum kullanan varmı aranızda varsa bana bilgi verebilirmi gerçekten enerji veriyormu yan etkileri varmı pharmaton kullanıp kilo almakda istemiyorum umarım böyle bir etkiside yoktur sadece daha dinç olmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum
  5. baby sling kullanan varmı

baby sling kullanan varmı

bebeğim için baby sling almayı düşünüyorum ama kullanışlı olup olmadığı hakkında bir bilgim yok aranızda baby sling alıp kullanan varsa izlenimlerini ve olumlu olumsuz eleştirelirini paylaşabilirmi boşu boşuna almak istemiyorum eğer hakkaten kullanışlı olacaksa alacak şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş