gebe
  1. berennaz

berennaz Forum Okuru

prozac

Konu, 'Psikiyatri' kısmında berennaz tarafından paylaşıldı.

prozac kullananlar hamilelikte kullanımı zayıflatıyor hamilelikte kullanımı kullananların yorumları arkadaşlar ben uzun süre bu ilacı kullandım aranız da kullananlar varmı ?etkileri ve yan etkierini merak ediyorum.

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandim o ilacı depresyon ilacı değil mi şekerim uzun süre kullanmasan iyi olur böbrek taşı olusuyormus...

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben kullandım 1.5sene yan etki olarak iştah kesiyor eğer depresyonun ağır değilsede sakinliğisağlıyor ben 1.5 sene kullandım ama bana kar etmedi mlg düşük geldi daha yüksek dozlulara başladım tek yan etkisi iştah kesmesi ve sakinlik oldu.eğer çok lazım değilse kullanma bu tür ilaçları daha sonra bağımlılk yapıor ve diyazem bile inan bana kar etmiyor şuan uyku ilacı almadan uyuyyamaz hale gelim kendin çözeb
    ileyosansorunlarını çok gerekli değilse kullanma derim yinede sen bilirsin rabbim şifa arayan herkese sağlık versin geçmiş olsunnnn :)

4. berennaz

berennaz Forum Okuru

evet insanı zayıflatıyor içtiğin zman mutlu oluyosun ama bırakınca sarsılıyosun yinede içsem daha iyi olur diye düşünüyorum hiç bir şeyi kafaya takmıyosun bildiğin mutluluk hapı

Sayfayı Paylaş