gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

PS (play station) 4 rekor kırıyor

Konu, 'Teknik Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

play station 4 nasıl,play station 4 teknik özellikleri,ps 4 hakkında bilgiler,play station 4 xbox'tan iyi mi, 140813_playstation.hlarge.jpg

Satışa sunulduktan 9 ay sonra 10 milyondan fazla satan PlayStation 4, bugüne kadar en hızlı satan Play Station modeli oldu.
    Sony’nin piyasaya sürdüğü oyun konsolu PlayStation 4, şirketin en hızlı satan modeli olarak önemli bir başarının sahibi oldu.

Sektördeki en büyük rakibi Xbox’ı geride bırakan PlayStation 4, satışa çıktıktan 9 ay sonra 10 milyodan fazla sattı ve aynı zamanda kısa sürede çok satan oyu konsolları arasında da yerini aldı.

Microdsoft tarafından piyasaya sürülen Xbox, istenilen satış rakamına ulaşamadı. Geçtiğimiz günlerde şirket tarafından yapılan açıklamada Microsoft’un Xbox’dan zarar ettiği açıklanmıştı.

PS (play station) 4 rekor kırıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar

Rekorlar

* Dünyanın en şişman kadını 1972 yılında ölen Percy Pearl Washington'dur.Hastaneye kaldırıldığında 400 kiloydu. * Dünyanın en uzun boylu insanı 1918'de ABD'de doğan 2.72 metre uzunluğundaki Robert Waldow' dur. * Dünyanın en kısa boylu insanı 1876'da Hollanda'da dünyaya gelen Pauline Musters' dır.Doğduğunda boyu 30 santim di,1895'te öldüğünde ise 59 santim. * Dünyanın normal boydaki en zayıf...
  2. Pulmoner darlık PS çocukta

Pulmoner darlık PS çocukta

PULMONER DARLIK (PS) Kalbin sağ tarafından çıkan, akciğere giden ana damardaki veya bu damarın kapağındaki darlıktır (Şekil 4). Kalbin sağ karıncığı dar olan damardan veya kapaktan akciğere kan gönderebilmek için daha fazla çalışmak zorunda kalır. Darlık hafif, orta ve ağır derecede olabilir. Hastanın yakınmaları, bulguları, tedavi gerekip gerekmediği ve tedavi şekli tamamen darlığın...
  3. NBA Play-off Rekorları

NBA Play-off Rekorları

PLAYOFF PLAYOFF KARİYERİNDE EN FAZLA MAÇTA YER ALAN OYUNCU Normal sezonunda olduğu gibi Playoff’larda da üst sıralarda sürekli Kareem Abdul-Jabbar ismi yer almakta. 237 playoff maçında oynayan Kareem Abdul-Jabbar’ın bu kategoride ilk sıradaki yeri oldukça sağlam. Çünkü en yakın takipçisi Scottie Pippen 204’de kalmış durumda. Danny Ainge 193 ile 3., Magic Johnson’ın 190 maçla 4.sırada yer...
  4. Beyaz'ın Sertab Erener "İyileşiyorum" Klibi Tıklanma Rekoru Kırıyor!

Beyaz'ın Sertab Erener "İyileşiyorum" Klibi Tıklanma Rekoru Kırıyor!

Bu sayfa; Beyaz'ın Sertab Erener "İyileşiyorum" Klibi Tıklanma Rekoru Kırıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz cuma gecesi yayınlanan Beyaz Show'da konuk Sertab Erener için hazırlanan "İyileşiyorum" klibi rekora koşuyor. Erener'in klibine kendini montajlayan ve uygun sözler yazan Beyaz tüm konukları ve ekran başındaki izleyicileri gülme...
  5. "Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

"Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

recep ivedik 4, recep ivedik serisi, recep ivedik 4 izlenme oranı Sevgili melekler, Şahan Gökbakar'ın merakla beklenen filmi Recep İvedik 3 sonunda görücüye çıktı. Vizyona girdiğinden itibaren ilk 3 günde izlenme rekorları kıran film tam 1 milyon 640 bin kişi tarafından izlendi. Tüm zamanların en büyük ilk 3 gün rekorunu kıran filmle bu rakam sinemaların da yüzünü güldürdü. Hafta sonu...

Sayfayı Paylaş