gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

qitmeLerin Tümüne

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Düşte git yüreğimden
    sessizce

Yorgunum
    gitmelerin tümüne..

qitmeLerin Tümüne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm annelere

tüm annelere

Tüm annelerin ve canım annemin anneler gününü sevgiyle kutluyorum. Annelik deyince aklınıza neler geliyor bilemem ama benim aklıma fedakarlık geliyor. Özellikle engelli çocuk sahibi olan anneler. Her birinin yüzünde aynı fedakar sevgi gülümseyişi var. Çocuklarının bir şeyler başardığını görmek onları nasıl mutlu ediyor görmenizi isterdim. Gittiğim dernekte bir çok çocuk ve anneyle...
  2. qitme

qitme

qitme sevdiqim//ne oLuR bitme..! Konuş lütfen.. Ne oldu şimdi.. Bir cevap ver Allah aşkına... Biz bittik mi sevgili... Yitirdik mi yani... Aslını istersen biliyordum... Evet biliyordum böyle olacağını... Hani bir his olur ya insanın içinde. 'olmayacak bu iş..' der ya... İşte ben o sesi susturamıyorum en başından beri.... Buna rağmen sanaydı gelişlerim,sevişmelerim sana,...
  3. Tüm Meleklerime

Tüm Meleklerime

Kızımın rahatsızlığı dolayısıyle meleklerimin ilgi alaka ve dualarına sonsuz ihtiyacımız vardı.tüm meleklerimle gurur duyuyorum sağolsunlar var olsunlar hiçbirisini eksik etmediler bu maneviyattan.kızım ve ben tüm meleklerimize kocaman ama kocaman bir teşekkürür borç biliriz.Allah hepinizden razı olsun ve karşınıza çıkarsın... iyili varsınız iyiki yolumuz bu siteye düşmüş iyiki sizleri...
  4. tüm meleklere....

tüm meleklere....

sevgili melekler hepinizi çok seviyorum sizin üzerinize forumdaş tanımıyorum.hepinizi tek geçerim bu alemde.(başlığa uygun oldu ama doğruluk payıda var)

Sayfayı Paylaş