gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

rabbim...

Konu, 'Dini Resimler' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ...aminnnnnnnnnnnnnnnnnn....allah razı olsun canım senden

rabbim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Utandim Rabbim...

Utandim Rabbim...

Ey Rabbim... Bir beyaz güvercin gördüm, semalarda sana zikreden... Bir uçan güvercin gördüm, sana benden daha yakın olan... Bir nurlu güvercin gördüm, senin nurunla ışıl ışıl... Utandım Rabbim, utandım... Benden daha küçük ve güçsüz bir güvercinin sana olan aşkından utandım. Oysa ki, ona değil bana verdin tüm güzellikleri... Ona değil, bana sundun tüm olanakları... Peki...
  2. Rabbim!...

Rabbim!...

Rabbim!... Geldiğim, geleceğim, eğildiğim, ağladığım, yok olduğum, varlığında var olduğum tek kapı ,tek yol SENSİN… Varlığınla beni var et Dualarımı kabul eyle Tevbelerimi kabul et Pişman olup, tekrar pişmanlıklarını yaşamayacak kullarından eyle beni Kapındır; gideceğim tek kapı Sevgindir; koyacağım kalbime en güzel sevgi… ALLAHım! Kalbimin kapısının kilidi, senin ismin olsun, SENİ SEVİYORUM...
  3. Rabbİme SeslenİŞ..

Rabbİme SeslenİŞ..

Çaresiz akıllarda bir tek SEN umutsuz hallerde avuçlarda SEN kötülük dolu kalplerde SEN bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB! kötü düşüncelerın en dıbınde SEN bedenlerın en alıcı yerınde SEN ruhların en ınce yerınde SEN akılların içinde birtek sen olasın ya RAB! dogan güneşin varlığında SEN solan yaprakların rengınde SEN doğanın yaratıcılığında SEN gökyüzünün maviliğinde birtek sen...
  4. Tükeniyorum Rabbim

Tükeniyorum Rabbim

Tükeniyorum Rabbim! Yalnız kaldığımı düşünüp, varlığının her an, her noktada tezâhür ettiğini, beni devamlı koruyup gözettiğini, gönlümden geçenlere dahî cevap verdiğini unuttuğum zaman, “Rabbim” demeyi unuttuğum an tükeniyorum! Diriliyorum Rabbim! Sana yaslandığım, Sana güvendiğim, Sen’inle başlayıp, Sen’inle devam ettiğim, tüm işlerimi Sana havâle ettiğim an! “Ne güzel Dost’sun” dediğim...
  5. Bizi yaratan Rabbimizin yolu

Bizi yaratan Rabbimizin yolu

Ne güzeldir bizi taratan Rabbimizin yolu Allah bizi onun yolunda gidenlerden eylesin inşallah... ALLAH-u Zülcelal ayet-i kerimede şöyle buyurmuştur: "Bize itaat uğrunda mücadele edenlere gelince; muhakkak biz onları bize gelen yollarımıza ulaştırırız. Şüphesiz ALLAH, iyilik sahipleri ile beraberdir." (Ankebut; 69) Evliyalar, ALLAH-u Zülcelal'e itaat uğrunda hep mücadele halinde...

Sayfayı Paylaş