gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Rabbim Beni İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Azrail elimden tuttu Haydi gel gidelim dedi Sordum ona nere diye
    Dedi yaratan Rabbine
    Haydi çabuk durma dedim
    Hazırlığım vardı benim
    Ben bu anı bekliyordum
    Beklemesin Rabbim beni
    Azrail içeri girdi
    Gözlerime baktı güldü
    Haydi sıra sende dedi
    Bekliyordum ürpermedim
    Beyaz kefen gelinliktir
    Murat için giymedik mi
    Asıl murat orda şimdi
    Beklemesin Rabbim beni
    Can bedenden çıkar bir gün
    Sırat ince yakar dibi
    Azrail der emaneti
    Bırakalım gel Rabbine
    Haydi gidiyoruz haydi
    Vaktim doldu artık benim
    Korkmuyorum hiç ölümden
    Beklemesin Rabbim beni
    Gelip geçici bu dünya
    Veren canı alır yine
    Azrail gelmiş kapıma
    Gideceğim ben Rabbime
    Tut elimden götür beni
    Çabuk olsun bu dileğim
    Yoksa huzuru bulamam
    Beklemesin Rabbim beni
    Yaz geliyor kış geliyor
    Mevsim artık değişiyor
    İnsanlar doğup ölüyor
    Gideceğim ben Rabbime
    Sıram geldi gidiyorum
    Bu böyledir biliyorum
    Kavuşmaya koşuyorum
    Beklemesin Rabbim beni

Rabbim Beni İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bağışla beni Rabbim....

bağışla beni Rabbim....

Bağışla beni Rabbim, tevekkülden başkası gelmiyor elimden. Başkası yok elimde. Şimdi elimden gelenlerin hepsi senin elinde. Bağışla beni, göremedim. Göremedim, nice ananın karnında nice karanlıklar içindeyken gün yüzüne çıkardığını bebelerin yüzünü. Unuttum, çocuk tebessümlerini nice belirsizliklerden alıp güneşe erdirdiğini, Bilemedim, yüreğimizi yokluğun...
  2. Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

seviyorum rabbim seni seni seviyorum ilahisi rabbim çok yüce yaratan ilahisi Aşkın aldı benden beni Seviyorum Rabbim seni Senin sevgin pek tatlıymış Seviyorum Rabbim seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile zevklenirim Seviyorum Rabbim seni Emrettin ibadetleri Övdün iyi hasletleri Verdin sonsuz nimetleri Seviyorum Rabbim seni Ne nankörsün ahmak nefsim Zevki için bana kıydın...
  3. Rabbine Geri Doneceksin İlahisi

Rabbine Geri Doneceksin İlahisi

rabbine geri dön Yürek'ten inansan da her an adın ansan da Kâfir'e aldansan da haşa yalan sansan da Dünyayı sen ısıtsan hattâ aydınlatsan da Sen ay güneş olsan da elbette söneceksin İzzet erkân sahibi alim bilgin olsan da Faik bir zat misali sen esinle dolsan da Bir nur ışık olsan da elbette söneceksin Mutlaka öleceksin Rabbine döneceksin
  4. Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

rabbim zalimin zulmünden rabbim sana sığınırım ilahisi ilahisi Rabbim zalimin zulmünden Şahadetsiz bir ölümden Fayda vermeyen ilimden Rabbim sana sığınırım Hep sana asi olmaktan Az bilmekten çok gülmekten Cihattan geri kalmaktan Rabbim sanasığınırım Katılaşmış katı kalpten Senden korkmayan yürekten Fitneden şüphe ve şekten Rabbim sana sığınırım Seni zikretmeyen dilden Sana...
  5. ''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

rabbim Allah diyeceğim, ilahisi, sözleri, nedir, nasıl bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Rabbim Allah Diyeceğim'' ilahisinin sözlerini merak edenler için ekliyoruz melekler :) RABBİM ALLAH DİYECEĞİM İnse başıma bin yumruk Rabbim Allah diyeceğim Aksa kanım oluk oluk Rabbim Allah diyeceğim Yusuf gibi düşsem suya Atsalar beni kuyuya Nice şeref duya duya Rabbim Allah...

Sayfayı Paylaş