gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Rafet El Roman Aşk-ı Virane Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk sızım sızım sızlatıyor ellerinden kaçılmıyor virane ettin bıraktın aşk
    unutmalı artık bir anlamı yok
    sevmeyi bilmeyen birini anlamak ne zor
    sensizliği kabul eden bir kalp mutlu olmazsın
    bu katlanılmaz gururlarla sende başa çıkamassın
    giden o olsun terkedende
    artık zaman hakikatle yüzleşmekte
    Aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk
    sızım sızım sızlatıyor ellerinden kaçılmıyor
    virane ettin bıraktın aşk
    Aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk
    sızım sızım sızlatıyor ellerinden kaçılmıyor
    virane ettin bıraktın aşk

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rafet El Roman Aşk-ı Virane Şarkı Sözleri
    ben bu şarkının hastasıyım zaten..çok sewıyorum bu şarkıyı..teşekkurler canım benım..emegıne saglık

Rafet El Roman Aşk-ı Virane Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Aşk

Rafet El Roman - Aşk

Aşk tatlı bir rüya Ufak bir dünya Gözlerde başlar kalplerde yaşar Aşk şiir gibi güzel Film gibi geçer Bir rüzgar eser Masal gibi biter Sen hiç sevdim mi? Hiç sevildin mi? Kavuştum derken terkedildin mi? O şimdi çok uzaklarda yok hayatımda Ah hatıralarda O şimdi çok uzaklarda rüyalarımda Ah şarkılarımda Aşk şimşek gibi çakar gönlüne düşer Zehir gibi sızar kanına işler Aşk hançer gibi batar...
  2. Rafet El Roman "Seven Bilir" şarkı sözleri

Rafet El Roman "Seven Bilir" şarkı sözleri

rafet el roman son albüm şarkı sözleri rafet el roman bir şarkı düşer dillere bir düşer dillere seven bilir sözleri rafet el roman, seven bilir, şarkıları, şarkısı, seven bilir şarkı sözleri, seven bilir şarkısının sözleri, yeni albüm, seven bilir, seven bilir sözleri, yeni albüm şarkıları, Sevgili Rafet El Roman, senin bütün şarklıların bu kadar güzel, kusursuz muhteşem olmak zorunda mı...
  3. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözleri Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözü Rafet El Roman hayranı oaln bütün misafirlerimiz için ve üyelerimiz için, Rafet El Roman'ın sevilen şarkılarından biri olan Senden Sonra şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı...
  4. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkı Sözleri Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Sevgili melekler, bu konumuzda Rafet El Roman'ın keşfi genç şarkıcılarımızdan Yusuf Güney ve Rafet El Roman 'ın birlikte söyledikleri Aşka İnat şarkısının sözleri ile karşınızdayız. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısı... İnan korkuyorum sana bağlanmaktan Bir adım bile yaklaşmaktan Aşkına kul...
  5. Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Rafet El Roman tam 100 bin TL ödeyerek satın aldığı Yadigar adlı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. Üç yıldır bestecisi Kerim Büyükarslan'dan almaya çalıştığı ve sonunda bunu başardığı Yadigar şarkısının sadece ülkemizde değil, tüm Ortadoğu ve Batı’da da çok sevilecek bir...

Sayfayı Paylaş