Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. çikolata kistinini banada söylediler ama kistler büyürse diye klomen yada çatlatıcı gibi ilaç vermedi sana öyle bişey söyledilermi
  2. rahim filmi

arkadaşlar bana oncesinde agrı ksıcı ığne yaptılar.film cekılırken nerdeyse aglayacaktım allah a sükür kı kısa sürdü. bttıkten sonra bıraz kanamam oldu.agrım yoktu ama 3 saat kadar sonra cok fazla agrım basladı. suan fılm cekelı 7 saat oldu hala sancım cok kıpırdayamıyorum sabaha kadar gecmezse dr u arayacam. umarım rahım delınmesı gıbı bır komplikasyon olmamıstır esım de bu yuzden kızdı kısacası tavsıyem işlem cok agrılı olabılıyor ona gore ıyı dr ve ıyı hastane bulun ve hazırlıklı olun
  3. bende anestezili çektirdim.iyiki de öyle yaptırmışım.özel bir hastanede çekildim biraz pahalı ama o acıyı yaşamaktansa para vermeyi tercih ederim.
  4. merhaba kızlar bende rahim filmi çilmek istiyordum bulunduğum yerde 1 tane özel hastahane vardı bende tatili bekledim şimdi hastahaneden geldim doktor bidahaki adetten sonra 1 hafta içinde çekilmemiz gerektiğini söyledi şimdi rahim duvarı kalındır olmaz dedi alanında iyiymiş bakalım nolacak 18.08.2010 da randevum var sonuçtan korkuyorum 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor :(
    bu arada içinizden orduda oturan ve sağlam bidoktoru olan var mı?varsa yazın lütfen ...
  5. Merhaba arkadaşlar siteye yeni katıldım. biz de 16 aydır deniyoruz ama henüz bebişimize kavuşamadık. Ne zaman moralim bozulsa açıyorum interneti ve benim gibi sorun yaşayan birçok kişinin msjlarını okuyunca moral buluyorum. İnşallah hepimiz ilerde hamilelik süreçlerimizi paylaşırız burda. Ben bugün doktora gittim rahim filmi için ve Cumaya randevu verdiler. Sılam_nisa sen de yarın çektircekmişsin sonucu bildirirsen sevinirim. Hsg çektircek bütün arkadaşlar bu işlem sizi bebeğinize bir adım daha yaklaştırcak. bunu unutmayın ve kendinizi korkutmayın. filmimi çektirince size yaşadıklarımı anlatırım daha fazla uzatmıyim. İnşallah isteyen herkes melişine kavuşur

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hsg sonrası cinsel ilişki

,
  2. rahim filmi sonrası cinsel ilişki

,
  3. rahim filminden sonra cinsel ilişki

,
  4. anestezili rahim filmi nasıl çekilir,
  5. hsg çekimi sonrası cinsel iliski,
  6. hsg anestezili,
  7. anestezili rahim filmi,