gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Renkli Süzgeçler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Meyvalarınızı ve makarlalarınızı süzmek için şirin süzgeçler renk renk:)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Renkli Süzgeçler
    bir makarna canavarı olarak ( tabi kurabiye canavarının yeri baska) sonuncuya bayıldım emegine saglık canım

Renkli Süzgeçler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süzgeç

Süzgeç

Din ve ilmin özüne, zenginliğe, zümrüte, hakkı söyleyen kimseye ya da iyi bir hizmetçiye delalet eder.İşe yarayacak, gelip gidecek paradır. Süzülen şey temiz ve iyi ise kısmettir. Kişi bu kısmeti çevresindekiler ile paylaşır.Rüyada görülen süzgeç, iyi bir hizmetçiye, din ve ilmin özüne, yahut zümrüte, zenginlige, yahut bozuk yerlerde bulunmaya, bazen de hakki söyleyen, dogru bir kimseye isarettir.
  2. Renkli Renkli Böcekler

Renkli Renkli Böcekler

renkli böcekler
  3. Renkli renkli swatch saatler

Renkli renkli swatch saatler

swatch saat swatch melişler bu süper saatlere bayılacaksınızz..
  4. şik duş süzgeçleri

şik duş süzgeçleri

şik duş süzgeçleri BENİM DUŞ SÜZGECİM NORMAL PLASTİK BEYAZ YA SİZİNKİ ? BELKİ FARKLI BELKİ AYNI AMA ŞİMDİ GÖRECEKLERİMİZ METAL VE OLDUKÇA ŞIK :)
  5. Renkli Lensler

Renkli Lensler

lensli ünlüler freshlook renk kataloğu renkli lens kullanan ünlüler freshlook lens kataloğu Melekler Lens kullanan biri olarak 1 yıllık lensleri kullanıyorum 6 aylık lenslerim de var.Kullandığım renkler gri ve yeşil gri olanı gözümde mavi gibi duruyor yeşil olanıysa çok doğal duruyor:) Renkli Kontakt Lensler 2 bölüme ayrılır. Bazıları 1 ay bazıları ise 1 yıl kullanılabilir. Burada dikkat...

Sayfayı Paylaş