gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Ramazan Tatlıları tarifi istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Ramazan ayına da çok az kaldı ve her ramazan olduğu gibi günümüz hep mutfakta yemek yaparak ve iftarda o yemekleri nasıl afiyetle yiyeceğimizi düşünüpte sabırsızlanacağız:) Aynı sabırsızlığı inanın şuan hisettim :) Neyse arkadaşlar ben sizden ramazan ayı için bir kaç tatlı tarifi istiyorum ve tarifler için şimdiden çok tşk ediyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli Ramazan Tatlıları tarifi istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Revani Tatlısının resimli tarifi

Revani Tatlısının resimli tarifi

revani tatlısı tarifi revani nasıl yapılır tatlı tarifleri tarifleri tarifi revani tatlısı, revani tarifi, malzemeleri, revani nasıl yapılır hakkında genel bilgiler meleklerr size güzel bir tatlı tarifii revanii buyrunn:D:D Malzemeler: Hamur için: 6 kahve fincanı un 3 yumurta 4,5 kahve fincan toz şeker Az erimiş margarin 1 kahve kaşığı karbonat 3 kahve fincanı yoğurt 1 paket vanilya...
  2. Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli

Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli

Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli - Merhaba hanımlar sizden Kuruyemişli Tatlı Tarifi istiyorum resmide olursa iyi olur.
  3. Resimli Kuruyemişli Tatlı Tarifi

Resimli Kuruyemişli Tatlı Tarifi

Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli Kuruyemişli Tatlı Tarifi İçerdiği kuruyemiş sebebiyle çok faydalı ancak bir o kadar da kalorili bir tatlı tarifi vermek istiyoruz sizlere melekler :) Her ne kadar içinde çavdar ekmeği olup gözünüze hafif gibi gelse de sizsiz olun ipin ucunu kaçırmayın diyoruz ve tatlı tarifimize geçiyoruz... Kuruyemişli Tatlı Malzemeler 400 gr Kuru İncir 100 gr Hurma...
  4. Ramazan baklavası tarifi resimli yapılışı size özel melekler

Ramazan baklavası tarifi resimli yapılışı size özel melekler

Ramazan Baklavası Tarifi Ramazan Baklavası Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere oruç sofralarına özel ramazan tatlı tarifleri arasında en lezzetli olanın sunuyoruz ve işte sizlere resimli ramazan baklavası tarifi diyoruz! Benim gibi baklava sevenlere gelsin diyor ve bu baklavayı bayram tatlıları olarak da deniyebilirsiniz Melek'ler:) Malzemeler 1 su bardağı...
  5. Ramazan Pilavı Tarifi Resimli Yapılışı Size Özel

Ramazan Pilavı Tarifi Resimli Yapılışı Size Özel

Ramazan Pilavı Tarifi Ramazan Pilavı Nasıl Yapılır Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte, iftar sofralarını lezzetlendirecek bir çok ramazan yemekleri tarifleri ve ramazan tatlı tarifleri aktarmıştık Melek'ler. Şimdi ise yine iftar sofralarını lezzeti ile coşturacak ramazan pilavı tarifi paylaşıyoruz:) Malzemeler: 1 Su Bardağı Nohut 2 Su Bardağı Pirinç 1 Çorba Kaşığı Tereyağı 1 Çay...

Sayfayı Paylaş