gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rihanna Nasıl Form Tutuyor?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rihanna nasıl zayıfladı, rihannanın kilosu, rihanna haberleri
    Sevgili melekler, ideal kilosu ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ilgi odağı olmaya devam ediyor. Eğer ünlü şarkıcının fiziğini nasıl koruduğunu merak ediyorsanız, aşağıda verdiğimiz bilgiler işinize yarayacaktır...

rihanna.jpg

NUTA bunu beğendi.
Rihanna Nasıl Form Tutuyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya starlarını bu hocalar formda tutuyor

Dünya starlarını bu hocalar formda tutuyor

Brad Bitt formunu “Cardio Kick-box” yaparak koruyor, Uma Thurman düzenli yoga yaptığı için son filmi Kill Bill’de şahane tekmeler attı. Nereden mi biliyoruz? Amsterdam’da düzenlenen Reebok University Fitness Fuarı’nda tüm bu ünlülerin özel spor hocalarıyla röportaj yaptık. New York’un Fitness Kraliçesi Lisa Wheeler, Hollywood starlarının eğitmeni Yumi Lee ve 1987 Fransa bisiklet şampiyonu...
  2. Dansla form tutuyorlar

Dansla form tutuyorlar

Dansla form tutuyorlar Dans salonlarına gitmek şimdilerde spor salonlarına gitmek kadar moda. Terapi almışçasına dinginlik sağlayan, insanı spordaki gibi formda tutan dans, ünlülerin de tercihi. Koşu bandı sıkıcı geliyor Şarkıcı İzel Benim dansla tanışma hikayem okul yıllarına uzanıyor. O dönemde halk oyunları oynuyordum. Halk oyunları hem zevklidir, hem de müthiş bir performans...
  3. Ünlüler formlarını nasıl koruyorlar?

Ünlüler formlarını nasıl koruyorlar?

Yakından tanıdığımız bazı ünlüler acaba formlarını nasıl koruyorlar hiç düşündünüzmü fit bir vücuda sahip olmak için onlar artık spor salonlarının yerine dans salonlarına gidiyorlar nasıl mı? Şarkıcı İzel Benim dansla tanışma hikayem okul yıllarına uzanıyor. O dönemde halk oyunları oynuyordum. Halk oyunları hem zevklidir, hem de müthiş bir performans gerektirir. Özellikle düzenli prova...
  4. Yaza Nasıl Formda Girersiniz

Yaza Nasıl Formda Girersiniz

yaza zayıf başlama zayıflamak, zayıflamak için öneriler, kolay kilo vermenin yolları, nasıl kilo verilir, yaza zayıf girmek için öneriler,diyet, diyet çeşitleri, kilo vermenin yolları Havalar ısınıyor yaz geliyor...Yaza zayıf girmek ve yaz mevsiminde zayıf olmak için neler yapmak gerek...Buyrun okuyun melekler... 1. Güne su ile başlayın! Yağ yakma konusunda bir etkinliği olmasa da...
  5. Beyonce Formunu Nasıl Koruyor?

Beyonce Formunu Nasıl Koruyor?

beyonce güzellik sırları, beyonce hakkında, beyonce haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce şarkılarıyla olduğu kadar güzelliğiyle de ilgi çekiyor. Mükemmel fiziği, kusursuz yapısıyla bayan hayranlarını kıskandıran Beyonce güzelliğini nasıl koruyor, doğum sonrası kilolarından nasıl kaybetti, merak ediyor musunuz? Küçük Kızı Blue Ivy'yi dünyaya getirmesinden kısa...

Sayfayı Paylaş