gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Aşksız Prens

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bitti aşkının son şansı Beni üzmeye hakkın yok Sana koşa koşa gelmedim
    Senden başka sevgilim yok
    Aşığım dedin ağladın
    Telefonlarda yalvardın
    Ne zaman çıksam kapıdaydın
    Benim ol diye paramı saydın

Nasılda beni inandırdın
    Bir çocuk gibi
    Seni tanımadan bağlandım
    Pişmanım şimdi
    Aşkımıza bir ömür yetmez
    Bu söz senindi unuttun
    Nede çabuk ele karıştın
    Mutlu ol şimdi

Ben aşksız prensim
    Sen arsız bir avcı
    Severken ayrılmak
    Ne kadar acı
    Yüreğindeki ses
    Tutunca yakanı
    Daha çok yanarsın
    Ah ararsın istemem ki

Rober Hatemo - Aşksız Prens konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Hakkı Reis

Rober Hatemo - Hakkı Reis

Tersaneden kalktı, efe alayı Millet bahçasında verdik molayı Aman hakkı reis, nedir kolayı Bu sene balıkçılık, pek yaman kaçtı Laka lak lak Şımbırlak, şımbırlak, şımbırlaka Lak, lak Kalkalım hey Şımbırlak, şımbırlak, şımbırlaka Lak, lak Kalkalım hey, hey Yüksek gazino da yanar lambalar Topal süleyman söyler çitte kantolar Tarakçı mustafa, çifte çarhalar Çifte naraları pek yaman...
  2. Rober Hatemo - Dolu Dizgin

Rober Hatemo - Dolu Dizgin

Sus konuşma konuştukça batıyorsun Dur anlatma daha baştan saçmalıyorsun Ben dolu dizgin yaklaştıkça sen kaçıyorsun Hadi ama hani bana Kuytuya kaçma orda burda saklanma Hadi ama hadi bana Gerçeği anlat yar masallar anlatma Bir değil ki beş değil ki Belki bin kez binbir kez Hem yüzünde hem gözünde Aşkı gördüm yüzbin kez Gel be korkma seviverelim Baktık olmaz geri dönelim Gel bu yolda son...
  3. Rober Hatemo - Cehennemi Kapattım

Rober Hatemo - Cehennemi Kapattım

benim yanmam uzun sürer onun günahını aldım çektikleri yüzünden cehennemi kapattım yazıklar olsun ki bana aşkın tadını kaçırdım hiç sebepler uğruna onu elden kıskandım tutun benim elimden yanardağlara atın yakın yakın aklımı günahımı çıkarın benim yanmam uzun sürer onun günahını aldım 2 çektikleri yüzünden cehennemi kapattım yazıklar olsun ki bana aşkın tadını kaçırdım hiç...
  4. Rober Hatemo - Ağlama Bebeğim

Rober Hatemo - Ağlama Bebeğim

kurudu göz yaşım kimse görmüyor bu çocuğu sanki dünya anlamıyor dilekler bağlasa mumlar yanmıyor konuş kader birşey söyle konuş şansım birşey söyle ağlama bebeğim değmez öğrenecek şey bitmez bugün sana yarın bana ağlama bebeğim değmez ağlama bebeğim değmez öğrenecek şey bitmez bugün sana yarın bana ağlama bebeğim değmez sesini susturdu saat durmuyor içimde bir yer hep onu istiyor bu kalbi...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş