Roman yaziyoruz :)(:

gözünden bir damla yaş düştü... rüzgar gözyaşını da alıp gitmişti. anladı ki zamanla herşeyini kaybediyordu.

evet söyleyin ne yapardı.. nereye kadar dayanabilirdi .. aslında basitti dayanabilmesi; zamana meydan okumaktı..

(noluyo ya kızlar naptınız sız bu gerçekmi varmı böle bı roman yoksa cıdden sallıyomusunuz mükemmel olmuş buraya kadar inş. ben bozmamışımdır...)

evet söyleyin ne yapardı.. nereye kadar dayanabilirdi .. aslında basitti dayanabilmesi; zamana meydan okumaktı..

(noluyo ya kızlar naptınız sız bu gerçekmi varmı böle bı roman yoksa cıdden sallıyomusunuz mükemmel olmuş buraya kadar inş. ben bozmamışımdır...)

Bizim yani Melekler Mekaninin romani bu :D daha fazla katilim olsa sanirim bir haftaya basilmaya hazir olurdu Roman :) :)

Hic birsey yasamamama engel degil deyip o bilindik kokuya özlem duydu birden ve daldi düsüncelere....aklinda türlü türlü hikayeler gecmeye basladi....

roman okumanın yararları işte roman okuya okuya roman yazcak hale geldik :D:dancing:

mutlu günlerini geçirdi aklından, neden bitti dedi kendi kendine "neden bitti" hep keşkeler ve niçinler vardı aklında... bu düşünceler onu bir an rahat bırakmıyordu

gözyaşlarına boğuldu bir an... nedensiz bir ağlama krizine girmişti. hıçkırıklara boğuldu kimse duymasın istiyordu ağladığını... sessiz sessiz, ağladı.... gözyaşlarını görürler korkusuyla içine akıttı gözyaşlarını

Telefonu caldi....arayan eskimis bir hikayeydi...acip acmama konusunda tereddüt icinde iken eli gitmedi kapamaya ve iste icinde kocaman bir hüzün bulutuna sebep olan o gecmis...Veda etmenin tam zamani..."Bunu yapmasam bir daha olmaz, cekemem yüregimi onun ellerinden" diye düsündü....

Geri