gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

...ruhuma birşeyler dokunuyor...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] -Ruhuma BişeyLer Dokunuyo-

Her gün ki gibi kalkıyorum yatağımdan
    Kırık,dökük aynamın karşısına geçiyorum
    Ama aynadaki ben , ben değilim
    Arkaya dönüp baktığımda yıkılen hayallerimle bitip giden küçük bir kız var.
    Terk ediyor işte.
    Hiç arkasına bakmadan.
    Ruhuma bir şeyler dokunuyor.
    Can çekişiyorum.
    Sanki ölüyorum.
    Nefesim kesiliyor.
    O giden küçük kıza gel diyorum.
    Sesim çıkmıyor
    Bir karabasan çökmüş hayallerime…
    Küçük kız geri gelmiyor.
    Seslendim duymadı …
    Ağladım görmedi…
    Gitti…
    Ardına bir kez bile bakmadan

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ...ruhuma birşeyler dokunuyor...
    paylasim icin tsklerrrrrrrrr

...ruhuma birşeyler dokunuyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  2. Gülben Ergen - Kanıma Dokunuyor

Gülben Ergen - Kanıma Dokunuyor

Ben seni ömürlük sevdim Hain sen usandım Kanıma dokunuyor ne yalan söyleyeyim Zulüm mü kuşandın? Dönde bir halime bakıver bari Nerelerdesin be öldün mü? Elleri sevdin de iyimi oldu Benden hasını gördün mü? Canımın içi kalk yaraları sar Toz duman bak buraları dar Yağmadan şakaklara kar Gelmezsen geleceğim Kendimi senden kaçıramadım yar Kalbimi yeniden uçuramadım Adaklar adadım bir kere...
  3. Valilik: Dokunuyor kimseye saldırmıyor..

Valilik: Dokunuyor kimseye saldırmıyor..

Muğla Valiliği, Aydın’ın Didim İlçesi sahilinde yaralı bulunduktan sonra tedavi edilen ve yaklaşık 1 yıl önce Gökova’dan denize bırakılan fok Badem’in insanlara saldırdığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Valilik şu açıklamayı yaptı: Didim sahilinde 4 Aralık 2006 tarihinde plaja çıkan söz konusu fok balığı Foça’da 5 ay boyunca rehabilite edildikten sonra denize salınmış...
  4. Yüreğimle dokunuyorum sesime, Sustum

Yüreğimle dokunuyorum sesime, Sustum

sustum.. ne kadar susulacaksa o kadar sustum kendimle konuşuyorum şimdi yalnız yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor..... sustum sustu dudağımdaki şarkı gözlerimdeki şiir yaraları yarayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız sustum bir ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum sustu benimle deniz sustu deli dalgalar sustu martılar...

Sayfayı Paylaş