gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben geçenlerde bir isim duydum çok değişik geldi kulağıma ve hoşuma da gitti acaba Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rumeysa ne demek
    Rumeysa isminin manası nedir

Rumeysa isminin anlamı:
    1. Küçükköpek Takımyıldızı’nda en büyük yıldızın adı.
    2. Oğlunu peygamberimize hizmetçi olarak veren kadın sahabelerden birinin adı.

Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın lütfen!
  2. Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli ve bol neşeli bir gün geçirmenizi diliyor ve aranızda Rumeysa Sultan Kimdir bilen var mı diye soruyorum. Rumeysa Sultan Kimdir biliyorsanız lütfen biyografisini yazın.
  3. İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

Hiç düşündünüz mü bazen merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olmak için girdiğimiz, bazen can sıkıntısını atmak için, bazen de eğlenmek ve zaman kaybetmek için girdiğimiz İnternetin Anlamı nedir diye? Ben düşündüm ve merak ediyorum İnternetin Anlamı nedir?
  4. Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

selam kızlar ben bir deyim duydum ve anlamını gerçekten de merak ediyorum acaba Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan bir arkadaş inş vardır aranızda.
  5. Google Ne Anlama Geliyor Biliyor musunuz ?

Google Ne Anlama Geliyor Biliyor musunuz ?

Bu konu; google ne demek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, milyonlarca insanın bilgisyarın başına geçtiklerinde sürekli gördükleri ve kullandıkları Google kelimesinin anlamını kaçımız biliyoruz ? Mesela siz biliyor musunuz ? Bilmeyenler, merak edenler ve ş uanda "Aaa harbiden bu google ne demek ? " diye düşüneneler için işte Google kelimesinin anlamı...:D:D...

Sayfayı Paylaş