gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rus geleneksel kıyafetlerinin adları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Rusların geleneksel kıyafetlerinin isimlerini arıyorum.Bir araştırma yapıyorum ve bulamadığım tek konu bu ..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Geleneksel Rus giyim Rus kadın iç haysiyet ve duygusal kısıtlama empati için tasarlanmıştır. Onlar hareket özgürlüğü kısıtlayan olmadan iş için oluşturulan, çünkü Rus kostümleri sadece güzel değil, giyen da uygun bulunmaktadır. Şenlikli elbise ve günlük giyim, evli kadın ve genç kız giysileri detayları, dekorasyon, renk gamı ​​için sadece farklıydı.
    Geleneksel kostüm ekranlar için renk çeşitliliği güzellik ve etnik çeşitli Kırmızı kumaş bez nattiest biri olarak kabul edilir.

Bölgenin kuzey ilçelerinde dekorasyon aracı mütevazı ve bu yerlerin mimarisine uygun bir veciz vardır. Güney ilçelerinde süsleri parlak ve daha renklidir.

rus geleneksel kıyafetlerinin adları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rus salatası

rus salatası

Malzemeler Yeteri kadar mayonez 3 Adet orta boy patates 3-4 Adet havuç Yarım kilo kornişon 1 Adet bezelye konservesi(garnitür) 1 Adet yumurta 5-6 Dal maydanoz (süslemek için) Hazırlanışı Patatesleri ve havuçları ayrı kaplarda yumuşayıncaya kadar haşlayın. Kabuklarını soyun ve tavla zarı büyüklüğünde doğrayın. Kornişonu küçük küçük doğrayın. Konserve bezelyenin suyunu süzün ve...
  2. Rus mutfağından !

Rus mutfağından !

Rus Mutfağından Kiev Tavuğu Malzemeler : 4 parça tavuk göğsü 3 çorba kaşığı tereyağı 1 su bardağı galeta unu 1 çay bardağı un 1 demet maydanoz 2 yumurta 1 limon Sıvı yağ Tuz, karabiber Hazırlanışı : Piliç göğüslerini bir bıçak yardımıyla açtıktan sonra inceltmek için dövün ve üzerine tuz, karabiber serpin. Bir kapta çırparak hazırladığınız tereyağı, maydanoz, limon suyu karışımını...
  3. 5 adımda düğün kıyafeti seçimi....

5 adımda düğün kıyafeti seçimi....

çocuk düğün kıyafetleri sade düğün kıyafetleri erkek 12 yaş erkek Düğün davetleri, özellikle yaz akşamlarının en eğlenceli etkinliklerinden. Ama bir yandan da hazırlığı insanın çok zamanını alıyor ve planlama gerektiriyor. Bu önemli gecede beyaz giyen olmasak da mükemmel görünmek ve o geceyi yıllar geçtikten sonra da gülümseyerek anmak isteriz. İşte mükemmel düğün kıyafetini seçerken dikkat...
  4. Rus Salatası

Rus Salatası

Evde yapabileceğiniz rus salatası tarifi Malzemeler: 4 çorba kaşığı mayonez 1 çorba kaşığı çırpılmış yoğurt 1 orta boy patates 1 orta havuç 1 avuç bezelye (Dondurulmuş olabilir) 100 gr. iri küp doğranmış salam 2 orta boy tatlı kornişon turşu 1 çay kaşığı hardal Yeterince tuz ve karabiber Hazırlanışı: Tüm malzemeler küp şeklinde doğranır. Patates, bezelye, havuç ayrı ayrı...
  5. Rus Atasözleri

Rus Atasözleri

Rus Atasözleri istiyorum sizden ve şimdiden isteğimi yerine getirdiğiniz için tşkler.

Sayfayı Paylaş