gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada gömüldüğünü görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada gömüldüğünü görmek ne demek Arkadaşlar rüyamda gömüldüğümü gördüm acaba ne demek oluyor bu :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada gömüldüğünü görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada mezara gömüldüğünü görmek

rüyada mezara gömüldüğünü görmek

rüyada mezara gömüldüğünü görmek rüyada mezara girmek "Hayırdır inşallah" diyor ve rüyada gömüldüğünü yani mezara girdiğini görmenin tabirini bu sayfamızda siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlarım. Rüyada kabir, hapishaneyle tabir olunur. Rüyada bir mezarlikta bulundugunu görmek, bir suçtan dolayi aranmak ta olduguna; bir mezarlikta bir...
  2. Rüyada Hamile Adam Görmek

Rüyada Hamile Adam Görmek

Rüyada Hamile Adam Görmek ne anlama geliyor lütfen bu konuda bana bilgi verin rüyamı yorumlayın kızlar.
  3. Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek ne manaya geliyor dün gece rüyamda hindi gördüm tabirini yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  4. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  5. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş