gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek neanlama gelioyr aranızda rüya tabiriniden anlayan var mı acaba kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek ne anlama geliyor kızlar lütfen rüyamı yorumlayın.
  2. Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Nedemektir Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir Rüya tabircilerinin yorumlarına dayanarak, rüyada güvercin yavrusu görmek ne anlama geliyormuş hep birlikte öğrenelim melekler :) Vekakar ve cefakar kadına, güvenilir elçiye, sadık dost ve sevgiliye, Güvercini uçarken görmek uzaktan gelecek habere, isteklerinin Allah...
  3. Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Güvercin Sürüsü Görmenin Tabiri Nedir Rüya tabirlerinde göre rüyada güvercin görmek ne anlama geliyormuş, nasıl tabir ediliyormuş birlikte öğreniyoruz melekler :) Rüyada Güvercin görmek eşine gönülden bağlı, sevilen saliha kadına delalettir. Rivayete göre, Nuh (aleyhisselam) tufandan sonra suyun...
  4. Rüyada güvercin ölüsü görmek ne demek

Rüyada güvercin ölüsü görmek ne demek

Kızlar bugünki rüyamda güvercin ölüsü gördüm böyle bi güvercin var yem için indiğini düşünüyorum içeriden bulgur yada buğday getirmeye gidiyorum penceremin önünde güvercin. İçeri girip çıktığımda bakıyorum ki penceremin önünde ölmüş elliyorum bakıyorum canlanmıyor bu ne demek ? :S
  5. Rüyada çekirge görmenin manası nedir?

Rüyada çekirge görmenin manası nedir?

Rüyada uçar halde çekirge görmek, askerdeki bir yakınından alacağı iyi bir habere, pişmiş çekirge görmek, altın ve gümüş biriktirmeye, çekirge sürüsü görmek bir sıkıntıya düşmeye tabir edilir. İslami Tabirleri: Rüyada Çekirge gören kimse hayatına ve yaşantısına daha dikkatli bakmalıdır. Bir yerde toplu olarak çekirge görmek, oraya Allah tarafından bela ve azap ineceğine tabir edilip,...

Sayfayı Paylaş