gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda her yer kar altındaydı bembeyaz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda her yer bembeyazdı, kar yağmıştı ve çok güzeldi. Beyaz iyi birşey herhalde, ne anlama gelir bu rüya ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kış aylarında görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini güzel günlerin yaklaştığını dertlerin biteceğini haber verir. Bembeyaz kar görmek huzur ve mutluluk demektir.

Mevsimsiz görülen kar ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır.Rüyada kar yağdığını ve bunun çabuk eridiğini görmek sıkıntı üzüntü ve kaygıların bitmesi olarak yorumlanır.Bu konu; hakkında bilgiler vermektedir.

rüyamda her yer kar altındaydı bembeyaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Her Yerde Kar Var

Nilüfer - Her Yerde Kar Var

nilüfer karda zordur yürümek nilüfer karda yürümek zordur her yerde kar var notaları Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece Belki gelirsin sen bakarken pencereden Gözler yanlız özler karda senden izler Yürümek karda zordur Gelirsen bak aşk budur Dönsen köşeden şöyle Şarkı söylerim böyle Laaay la lay la lay la lay Laaay la lay la lay la lay Yağma...
  2. Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece Belki gelirsin sen bakarken pencereden Gözler yanlız özler karda senden izler Yürümek karda zordur Gelirsen bak aşk budur Dönsen köşeden şöyle İ�arkı söylerim böyle Laaay la lay la lay la lay Laaay la lay la lay la lay Yağma kar dur artık Bak buz oldu kalbim Yağma sesimi düy Belki gelir sevgilim...
  3. Her yerde kar var...

Her yerde kar var...

karla ilgili şarkılar Daha önce hiç kar yağışını görmeyen biri olarak bu tür karla ilgili şeyleri çok seviyorum Akdeniz bölgesinde oturanlar bilirki buralara merkeze daha doğrusu kar yağmaz ancak dağlara yaylalara oda çok nadir. O yüzden bu kar gifleri çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim:)
  4. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü Cem Adrianın Her Yerde Kar Var şarkısının sözleri bir istanbul günü için çok uygun bu gün bende o şarkıyı mırıldanıyorum ama unutmuşum, bana Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözlerini sunuarmısınız
  5. İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısı sözleri Cem Adrian Her Yerde Kar Var sözleri Merhaba Melek'leerim... Cem Adrian'ın Disco Kralı'nda Ajda Pekkan'ın Her yerde kar var isimli şarkısını seslendirdi ve büyük bir beğeni topladı. Bizde bu sayfamızda Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü Her yerde kar var...

Sayfayı Paylaş