gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya dün gece rüyamda ölmüş fare gördüm çok fenaydı nerdeyse kusacaktım , uyandığımda hala midem bulanıyordu:S Ne anlama geliyor bu rüya şimdi?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada fare görmek; kişinin kendini değersiz görmesi anlamına gellir. Fare gören kişi içinde bulunduğu toplulukta kendini yetersiz görüyordur. Bunun ynaında fare kötü haber anlamına da gelir.
    Rüyada ölmüş fare görmek ise; vicdan azabını temsil eder. Rüyasında fare ölüsü gören kişi yaptığı bir hareketten dolayı vicdan azabı çekmektedir.

rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Fare Isırmasının Tabiri

Rüyada Fare Isırmasının Tabiri

Rüyada Fare Isırmasının Tabiri Rüyada Fare Isırması Ne Anlama Gelir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyada fare görmenin ve rüyada fare ısırmasının ne anlama geldiğini konu alıyor ve rüyada fare ıssırmasının tabirini paylaşıyoruz. Rüyada fare görmek, fesadcı bir kadına yorumlanır. Çok fare, rızka işaret eder. rüyada evinde farelerin oynaştığını gören kimsenin rızkı cok olur....
  2. Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Demek Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler, rüya tabirleri bölümümüzde ki bu kez rüyada ölmüş fare görmek ne demek sizler için araştırdık ve bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.. Rüyada ölmüş fare: İnsanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır.
  3. Rüyamda abdest aldığımı gördüm hayırdır inşaallah :S

Rüyamda abdest aldığımı gördüm hayırdır inşaallah :S

Selamlar arkadaşlar, dün gece rüyamda abdest alıyordum. Abdestimi aldım ve o anda uyandım. Uyandığımda titriyordum, çok etkilendim. Acaba ne demek oluyor bu rüya, yorumu var mıdır ?
  4. rüyamda kara kedi gördüm :S

rüyamda kara kedi gördüm :S

Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?
  5. Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

Sayfayı Paylaş