Sabah Namazından Sonra Okunan Dilek Duası

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

dilek duası sabah namazı duası
    dilek duası bilgileri

Sabah namazından sonra dilekleriniz için okunması oldukça faziletli olan dilek duası hakkın da sizlere gereken dini bilgileri ve dilek duasının okunuşunu paylaşıyoruz. Hakkınızda hayırlı olacak tüm dualarınızın kabul olması dileklerimizle...

Sabah namazını kıldıktan sonra okuyabileceğiniz güzel bir dilek duası paylaşmak istiyoruz sizlerle.Her hangi bir dileğiniz için sabah namazını kıldıktan sonra kalkmadan bu dua yüz defa okursa dileğiniz en kısa zamanda gerçekleşir inşallah.Bu dua evliyaların okuduğu bir dua olduğu bilinmektedir.

Duanın okunuşu
    Bismillahirrahmanirrahim.Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.Allahümme inni es’elüke ya Kadimü.Ya Daimü,Ya Ferdü.Ya Vitru.Ya Ehadü.Ya Samedü.Ya Hayyü.Ya Kayyumü.Ya zel celali vel ikram.Fe in tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi

Sabah Namazından Sonra Okunan Dilek Duası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hz. Peygamber'in, Sabah Namazından Önceki iki Rekata Önem Vermesi

Yazar Muhammed Yusuf Kandehlevi, Hayâtû's Sahâbe 12.Haz.2006 Hz. Peygamber sabah namazından önceki iki rekat sünnete verdiği önemi hiçbir nafileye vermezdi (1). Hz. Peygamber'in sabah namazından önceki iki rekat sünnete koştuğu gibi, hiç bir hayır işe koştuğunu görmedim(2). Hz. Peygamber öğleden önceki dört rekâtla sabahtan önceki iki rekâtı terketmezdi (3). Bilâl şöyle anlatıyor: Hz....
  2. sabah namazından sonra okunacak dua..

bir dilek için okunacak dua sabah namazından sonra okunacak dilek duası sabah namazından sonra duası okunan okunan hacet Sabah Namazından Sonra Okunacak Duâ Ayetleri "Kim sabahleyin üç def'a diyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı...
  3. Hıdırellezde okunan dua yada duası var mı

Hıdırellez zamanı okunacak dua yada dualar var mı arkadaşlarım. İslami olarak edilecek olan dualara bana örnek verebilir misiniz lütfen.
  4. sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

Sabah namazının yeri başka arkadaşlarım, o gün ağırırken kılınan namazdan çok büyük tad alıyorum. Ben namaza da yeni başladım herkesede soramıyorum. Sizlerden ricam şudur lütfen bana sabah namazından hemen sonra okunacak dualar ve hadislerin hangileri olduğunu anlatır mısınız lütfen. Allah razı olsun sağolun.
  5. Yatsı namazından sonra kılınan namaz nedir?

Yatsı namazından sonra kılınan namaz nedir? Selam millet sizden bir ricam olacak acaba Yatsı namazından sonra kılınan namaz nedir?
  6. Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar hangi dualardır lütfen yardımcı olun bana Sabah Namazında Okunan Duaları yazın.
  7. Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua hangi duadır lütfen bana o duayı yazın arkadaşlar
  8. Vitr Namazından Sonra Hangi Dua Okunur ?

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua Nedir Vitir Namazından Sonra Hangi Dua Okunur Sevgili melekler, yatsı namazının arkasından kılınan vitr namazından sonra okunabilecek bir dua paylaşıyoruz sizlerle:) *Allahümme inni eüzü bivechike'l-kerimi, ve kelimatikettammeti, min ukübeüke ve eüzü bike minke. La uhsi senaen aîeyke ente kema esneyte ala nefsike. *Allah'ım! Senin gazabından sana...
  9. akşam namazı yatsı namazından sonra kılınırmı

namaz akşam namazı yatsı namazından sonra kılınırmı
  10. sabah namazından sonra okunan dilek duası nedir?

Sabah namazlarından sonra bir dilek duası okunuyormuş, hem çok sevapmış hem de etkili. Acaba bileniniz varmı sabah namazından sonra okunan dilek duası nasıl?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sabah namazından sonra okunan hacet duası