gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sabırla alakalı atasözleri lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bana acilen sabırla ilgili atasözleri lazım lütfen yardım edin yarına yetiştirmeliyim :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    -Aceleyle yürüyen yolda kalır.
    -Sabır acı ise de (acıdır) meyvesi tatlıdır.

-Sabreden derviş, muradına ermiş.

-Sabreyle işine, hayır gelsin başına.

-Sabrın sonu selamettir.

-Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan büyük planları gerçekleştiremezsin.

-Az sabırda, çok keramet vardır ..

-Acele yürüyen yolda kalır.

- Acele giden ecele gider .

sabırla alakalı atasözleri lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazca Atasözleri

Lazca Atasözleri

lazca sözler ve anlamları lazca güzel sözler sozler atasözleri Adami yapan da karidur, yikan da karidur Aferun torbasi dolmaz Afkurmasını bilmeyen köpek, koyuna kurt götürür Ayranum budur, yarısı sudur Yersan da budur, yemesan da budur Bacanak bacanağı dere başukarı arar Bahane sığırlere dolanıyı sirtlere Bekle eşeğum bekle, manca pişirde yersun Ben derum torunum yok, o derki...
  2. Orhan Ölmez - Sabır Lazım

Orhan Ölmez - Sabır Lazım

Beni bekleyen seyleri yazikki biliyorum Bile bile birtürlü askindan gecemiyorum Seni özlerim elbette Ve bilki özlüyorum Gidisine birtürlü alistim diyemiyorum Kimseye kizamam Ne sana ne kendime Sabreder dururum Buda gecer diye Sabir lazim bana sabredecegim Zor olacak elbet üzülecegim Elbet baskalarini sevip Hak ettigim gibi sevilecegim Beni bekleyen seyleri garipki biliyorum Bile...
  3. Emniyet kemeriyle alakalı sloganlar lazım

Emniyet kemeriyle alakalı sloganlar lazım

Melekler, trafik kolunda başkanım ve bir sunum için emniyet kemeriyle ilgili sloganlar bulmam gerekiyor.Bir yardım etseniz..:)
  4. İstanbulla alakalı sözler lazım

İstanbulla alakalı sözler lazım

Kızlar selamlar, bana İstanbulla ilgili sözler lazım.Lütfen sebebini sormayın benim için çok önemli..:)
  5. Tiyatroyla alakalı şiirler lazım

Tiyatroyla alakalı şiirler lazım

selam..lütfen tiyatro kursu ödevim için tiyatroyla ilgili şiirler yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş