Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Deneyeceğim fakat sonuç alan var mı? Ayrıca papatya suyu ile saçımın rengini aaçmak istiyorum fakat güneş olmadığı için yapamıyorum kurutma makinesi ile ısı versem faydası olur mu ?

ARKADAŞLAR Ben bu limon suyu yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyorum limon suyu saçınızA melanini(güneşin karartıcı etkisini çeker ve saç diplerinizi koyulaştır) Doğal açık kumral saçlara sahip bir yakınıma denedim kesinlike tavsiye etmiyorum saç dipleri yani kökleri karardı sadece uçları açıldı ve o şu an asla o parlak canlı saçlarını geri kazanamadı eskiden saçları güneşte parlardı ve sarı gözükürdü şimdi ise güneşe çıkınca koyu kahverengi gibi gözüküyor özellikle saç dipleri ve çevresi çok koyu ve kötü gözüküyor.

SİZE TAVSİYEM PAPATYA SUYU ; PAPATYA SUYU HEM SAÇA MELANİN ÇEKMEZ SAÇ DİPLERİNİZİ KOYULAŞTIRMAZ HEM DE EKSTRA YUMUŞAKLIK VE PARLAKLIK KAZANDIRIR.SAÇLARINIZI ÖRÜN ADAÇAYI VE PAPATYA SUYUNU BİRLİKTE KAYNATIN O SUYU ÖRÜLMÜŞ SAÇA DÖKÜN VEYA BU SUYLA SAÇLARINIZI TARAYIN VE GÜNEŞTE UZUNCA BİR SÜRE BEKLEYİN SIK SIK VE DÜZENLİ YAPINKİ İŞE YARASIN.

ben bunu denemek istiyorum lakin bu kabukları nasıl kullancaz sacımıza nasıl kullancaz limonun hengi tarafından yapcaz şimdiden teşk

arkadaşlar benim saçım koyu kestaneydi saçımı açmak için bazı kimyasallar kullandım ve şuan saçım bakır renginde bn hergün saçıma limon suyuyla maske yapıyorum ve memnunum yumuşacık yapıo tavsiye ederim hemde şekillendirmeyede yarıyor tavsiye ederim :)

Ben yaptım limon kurunu saçım kumral oldu yarın gunuşli olursa hava yine yapcam dugunumuz var o yüzden kuafere gideceğim yerine doğal kurle yapim dedim hatta sacım kınalı bu kadar acılacagını zannetmiyordum

Geri