gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç temizliği saç bakımı

Olur ya, yoğun iş temposuya da günlük işleriniz yüzünüden saçlarınızı yıkamaya fırsat bulamadıysanız üzülmeyin melekler, her işin bir kolayı var :D:D Bir kaç hile ile saçlarınız yeni yıkanmış gibi görünecek ve istediğiniz şekli kolaylıkla alacak. Nasıl mı ? İşte meleklermekani.com farkıyla saç temizliği için pratik bir çözüm :tik:

Saçlar biz bayanlar için oldukça önemlidir. Temizliği de cabası. Kirli saç sönük görünür ve şekil almaz. Mesela bir yere mi davetlisiniz yada acil işiniz mi çıktı. Dert etmeyin, sizlere pratik bir kaç hile ile yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle yüzümüzde kullandığımız temizleme losyonunu bir parça pamuğa dökün ve saç diplerinize ovarak sürün, ardından bir miktar parfüm sıkın. Yada saçlarınızı iyice fırçalayın ve ardından bir miktar saç köpüğünü sürerek kalın bigudilere sarın. Yaklaşık 10 dakika sonra saçlarınıza istediğiniz şekli verebileceksiniz.

Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Aç gönlünü aç aşkım girsin içeri Güneş batmadan önce Ört perdeleri kendini gösterme Benden önce geceye Aşk aslında derttir Güçlü bir zehirdir Dermanım ellerindedir Temmuzun ortasında Kokun var yastığımda Sevilmek en güzel rüya Sevgilim canım geçmesin baharın Gül hayatın boyunca Bir büyü gibi aşkınla kaplandım Vaktim yok unutmaya Eski yazların yeni rüzgârlarıyla Gönlüm ordan oraya Hep ayrı...
  2. Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Her gün mutlaka saçlarını yıkayan ki hatta bu gibi durumlarda büyüklerimizin kullandığı bir söz vardır ''Ezan şaşar,ben şaşmam'' yıkarım:Dİsterse gece yarısına kadar çalışmış olayım uyku saatim iki saat olsun hiç önemi yok mutlaka yıkarım.Oysaki saçı her gün yıkamak da iyi değildir çünkü saçalrın kendi yağında beslenmeyede ihtiyacı var ama ben alışkanlık haline getirdiğim için saçlarımı bir...
  3. Sık sık saçınızı yıkamanız yanlış!!!

Sık sık saçınızı yıkamanız yanlış!!!

Ben hemen hemen hergün mutlaka yıkarım saçlarımı.Özellikle de yaz sıcaklarında daha çok gerek duyuyorum.Ama anlaşılan doğru birşey yapmıyromuşum=)Buyrunuz meleklerim Bazılarının alışkanlık haline getirdiği saçın sık aralıklarla yıkanması ve köklerinin tırnakla kazınması deride egzama hastalığına yol açabiliyor. Cildiye Uzmanı Alaaddin Atalık çok sayıda kişinin yağdan kurtulmak için saçını...
  4. Doğru Saç Yıkamanın Püf Noktaları

Doğru Saç Yıkamanın Püf Noktaları

saç bakımı ürünleri saç bakımı kürleri saç bakımı yağları saç bakımı hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası meleklermekani.com Kadını En güzel Gösteren öğelerden biride Saçlarıdır melekler. Saçlarımı ne kadar güzel ve bakımlı olursa Yüzümüz de bir okadar güzel görünür. Saçlarımızı Kimi zaman Katlı Kesim yaptırıyoruz kimi zaman Perçem Yaptırıyoruz kimi zaman ise Saçlarımız Fön...
  5. Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Saçlarınızı Yıkamadan Şekil Verin Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Saçlarımız çok yağlanıyorsa ve yıkamaya cok vaktiniz de olmuyorsa işte size bazı öneriler...Saçlarınızı yıkamadan şekil verebileceksiniz...Ve bu size vakit kazandıracak... Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz mi Yok ? Yoğun iş temposu, günlük işleriniz yüzünüzden kişisel bakımlarınızı yada en önemlisi saçlarınızı yıkamaya...

Sayfayı Paylaş