gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle Duştan çıktıktan hemen sonra fazla suyu havluyla alın. Saçlarınız hafif nemli haldeyken yapacağınız örgüler daha uzun süre dayanır. ve oldukça güzel dalgalar oluşturur.Duştan sonra saçlarınıza sürdüğünüz bir nemlendirici varsa bu aşamada yarım yemek kaşığı kadar kullanabilirsiniz.
    Saçlarınıza Nemlendiriciyi sürdükten sonra geniş dişli bir tarakla saçlarınızı tarayın. Artık saçlarınız doğal dalgalı modeli için yapacağınız örgülere hazır. İri dalgalı saç için büyük örgüler, daha sık dalgalar için küçük örgüler kullanabilirsiniz. 4-5 büyük örgü saçlarınıza iri dalgalar verecek ve oldukça şık duracaktır.Saçlarınızdaki Örgüleri bitirdikten sonra saç kurutma makinesiyle kurutabilir veya 1-2 saat kurumasını bekleyebilirsiniz. Eğer gece örgülerle yatarsanız dalgalı saç modelini daha uzun süre kullanabilirsiniz.

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

saçımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı düz saçımı düz değiştirmek istiyorum Bu günlerde saçlarını değiştirmek isteyen meleklerimiz için dünyaca ünlü bayanların değişimlerini sunuyoruz. Belkide size fikir vermesi açısından iyi olacaktır arkadaşlarım. Saçlarınızı Değiştirin! Ünlü yıldızlar saçlarını nasıl değiştirdi? Dünyaca ünlü kuaförlere giden...
  2. Saçlarda harika dalgalar/bukleler

Saçlarda harika dalgalar/bukleler

kalın dalga nasıl yapılır Saçların bu hallerine bayılıyorum yahu :D
  3. Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

düzleştiriciyle dalga nasıl yapılır düzleştirici ile bukle yapma resimli anlatım saç düzleştiriciyle dalga, bukle, nasıl yapılır, nedir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Son zamanlarda saçlarda bukleler ve doğal dalgalar çok revaçta.Saçlarınızda bu hoş hareketlenmeyi yapabilmek için kuaförlere gitmeye hiç gerek yok.Artık her evde bulunan düzleştiriciyle...
  4. Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

maşa ile dalga yapma maşa ile dalgalı saç nasıl yapılır maşa ile iri dalga maşa ile iri dalga nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği bize hava veren, yaptığımız saç modelleri ile şıklığımıza şıklık takan çok önemli bir unsur melekler :) Özellikle birkaç senedir saç trendleri arasında yer alan doğallık, tüm dünyada devam ediyor. Saçlar daha özgür, doğal kıvrımlarla...

Sayfayı Paylaş