gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarımmmmmmm :(

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

saç bakımı modelleri saç yapımı saç kırıkları kırıklara çözüm hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. malum önümüzde bayram var saçlarım çok uzadı kestirmek kesinlikle istemiyorum ama boya düşünüyorum şuan saçlarım altın kahve ama ben karamel istiyorum buğday tenliyim bana gidermi acaba ? saç boyasını kendim yapmayacağım kuaförüme gidicem ama çok kararsız kaldım.

birde kırık saçlarım var bana önerebileceğiniz bir saç maskesi varmı ev yapımıda olur hazırda olur bayrama güzel görünmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim :D:D

EnCey bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    kuaförüne sor canm gider mi diye en iyi o söyler ona boyatman gerekmiyo :) maskelerle aram hiç iyi değil bi tek ben bi ara saçımı yıkadkdan sonra durulama suyuna elma sirkesi döküp yıkıyodm sevglm falan saçlarn parlıyo ne güzel demişdi :D:D

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bence boyundan elletmeden kırıklarını aldırt bi şekil verdir.. Karamel güzel olur yakışır.. daha önce saç boyatmadım tatlım bılemem nerde boyatırsın :D:D Kolay gelsın şimdiden :)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D aa şu elma sirkesini bende deneyeyimmm

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Benim saçlarımda da var acayip bi şekilde kırıklar zeytin yağı duymuştum onu yapıyodum bi ara duştan 1 saat önce bi kaç defa yaptım bıraktım bi dene istersen asimm

Saçlarımmmmmmm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarımmmmmmm

saçlarımmmmmmm

selamlar bayanlar.Ben yeni üyeyim bir şey danışmak için üye oldum foruma.Saçlarım fena durumda kür uygulayıp saatlerce bekletmek istemiyorum daha pratik bir yöntem arıyorum aklımdaki soruların cevaplarını maalesef başka forumda ve internette bulamadım.Şampuanın içine bitkisel veya değil badem+hint+çam terebentin+bepanthen+evigen konulur mu bir zararı olur mu saçlarıma? yapan deneyen uygulayan...

Sayfayı Paylaş