gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarınız mı dökülüyor?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Türkiye'nin önde gelen markası Dermo Clean, insan sağlığına ve çevreye dost üretim sistemleriyle hazırladığı "Apitherapy"i tüketicilerin kullanımına sunuyor. Doğal, sağlıklı ve fonksiyonel kozmetiğin öncü markası Dermo Clean, saç dökülmelerine karşı kategorisini zenginleştirmeye devam ediyor. Dermo Clean Apitherapy serisi, içinde yer alan mucizevi iki madde olan arı sütü ve polen ile saçları deriden başlayarak kökten uca besleyerek canlı ve sağlıklı kalmasını ve arı sütünün güçlü anti-aging özelliği sayesinde hücrelerin yaşam süresini uzatarak saçların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Dermo Clean Apitherapy serisinin içeriğinde doğal olarak bulunan vitaminler, mineraller, amino asitler ve proteinler sayesinde saç köklerinde saç kılını tutan kıl kaslarını kuvvetlendirerek saçın tutulumunu kuvvetlendiriyor. Ayrıca yoğun saç bakım şampuanı ve maskesi dökülen ve yıpranan saçlarda kısa sürede büyük canlılık yaratıyor.

Apitherapy şampuan ve saç maskesinin saçlarda yarattığı farkları şöyle sıralayabiliriz:

1- İlk kullanımdan itibaren saçlara gözle görülür bir canlık, dolgunluk ve parlaklık kazandırır.

2- 3. kullanımdan itibaren dökülmeleri kontrol altına alır, saçların kırılganlığını azaltır ve tahrip olmuş saçları onarmaya başlar. Saç uçlarındaki çatallaşmaları da kontrol altına alır. Boya, fön, deniz ve güneşten kaynaklanan yıpranmaları engeller.

3- 1 hafta sonra saç dökülmesinde gözle görülür bir azalma sağlar. Kırılmaları durdurur. Saçlar, sağlıklı, dolgun, canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Dökülmeler yüzde 80 azalmıştır artık.

4- 1 aylık kullanımdan sonra saçlarda dökülüp cılızlaşan ve üretkenliği azalan kıl dibi foliküllerinin saç üretmesini sağlayarak dökülen saçlarınıza hızla kavuşmanızı sağlar.

5- Arısütü ve polenin içeriğinde bulunan doğal antibiyotikler ve anti-bakteriyel maddeler sayesinde deride oluşabilecek mantar veya kepeklenmeye neden olan bakterilere karşı saç derinizi koruyarak bu tip sorunların önüne geçer.

Apitherapy serisi, sağlıkları kadar güzelliklerine düşkün kullanıcıların saçlardaki yıpratıcı etkilerli atmak; saç güzelliğine destek vermek için kullanabilecekleri en sağlıklı alternatiflerden biri.

Apitherapy serisini sadece Dermo Clean ürünleri satan eczanelerde bulabilirisiniz.

kanald/kadın

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Saçlarınız mı dökülüyor?
    ya benim saçım çok dökülüyo saçımı kestirdim boyattım aynıdaha beter oldu ve bu saç dökülmeleri için serum bile kullandım bakalım bide senin dediğini deniyeyim inşallah faydalı olur yoksa yakında kel aynak kuşu gibi olucam.emeğine sağlık canım

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tesekkur ederim benimde saclarim cok dokulur...bi deniycem bunu

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin tsklerrrrrrrrrrrrr

5. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekürler tavsiyen için =)

6. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Saçlarınız mı dökülüyor?

emeğine sağlık canım paylaşım teşekkürler

7. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler......

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımın için teşekkür ederim canım

9. zeynep52

zeynep52 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar benimde saçlar aklınızın alamayacağı biçimde dökülüyorr.koyver gitsin felsefesini uyguluyom kendi haline bıraktım artık onları derbeder derbeder geziniyom

Saçlarınız mı dökülüyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınız neden dökülüyor

saçlarınız neden dökülüyor

SAÇ NİÇİN DÖKÜLÜR OLAĞAN DÖKÜLME Ömrünü tamamlamış saç kendiliğinden veya dış etkilerle (tarama, şampuanla yıkama, fırçalama, saça şekil verme çalışmaları) dökülür. Bunun yerine yeni saç çıkar. Günde ortalama 100 adet saç dökülür. STRES Ani, ciddi stres sonucu, Sevilen birinin ölümü, sevgiliden ayrılık, iş kaybı, gibi akut, ciddi stres halleri çarpıcı, hızlı, şiddetli saç dökülmelerine yol...
  2. Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa...

Saçlarınız dökülüyorsa..." Beslenmenizden mevsim değişikliklerine pek çok faktör saçlarınızı etkileyebilir ve dökülmelerine sebep olabilir. Bir uzmana danışmak en iyisidir ama kendiniz de evde saçlarınızı besleyecek uygulamalar yapabilirsiniz. Saç dökülmesi, kadınlarda da sıkça rastlanan bir rahatsızlık. Bu, stres, vitamin eksikliği gibi nedenlerden kaynaklanabileceği gibi, mevsimsel...
  3. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....
  4. saçlarınız mı dökülüyor ???

saçlarınız mı dökülüyor ???

Genelde mevsim geçişlerinde saçlarım dökülüyor..birkaç çeşit yağ denedim,çok iyi gelmedi.En son soaphia'nın saç bakım yağını kullandım.saç dökülmem durdu,saçlarım beslendi ve güçlendi,tavsiye ederim.aynı zamanda saçlarım şimdi daha yumuşak. ürünleri www.soaphia.com.tr 'den satın alabilirsiniz.Aynı zamanda şuan %30 indirimde.
  5. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...

Sayfayı Paylaş