gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

sadece vazgeçmeyi bildim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim.Ne hissettiysem onu söyledim, onu yaşadım.Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım.Asla keşkelerim olmadı.Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda kalmadım....Karşıma bazen gerçek yüzler , bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım.Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, ya da asla birini severken karşılığını beklemedim.Dostluğuma değer biçmedim , sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim.Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim.Bazen çok kırıldım , bazen belki de kırdım.Ama hata insana mahsustur dedim. Affettim, af diledim.Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yine de affettim.Onlar belki beni saflıkla yargıladılar.Belki de içten içe sinsice güldüler.Ama asıl unuttukları şuydu. Ben aldanmadım.Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar.Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için...Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için...Oysa ben hiç insan kaybetmedim.Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar.

sudembeyaz, FiRaRi_MeLeK ve gamselim bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Ne hissettiysem onu söyledim, onu yaşadım.
    Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, ya da asla birini severken karşılığını beklemedim.

bu iki satırrr anlatmışşş hayatımııı hatta hepsiii güzel bir yazııı olmuşşş ellerine yüreğine saglık....

juju bunu beğendi.
  3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    seninde yazan ellerine saglık canım :kiss:

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    sadece vazgeçmeyi bildim....

harika bir yazı olmuş ellerine sağlık canım

juju bunu beğendi.
  5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ...Karşıma bazen gerçek yüzler , bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım. Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, ya da asla birini severken karşılığını beklemedim.
    Dostluğuma değer biçmedim , sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim.
    Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim.

jujumm harikaaaa

juju bunu beğendi.
sadece vazgeçmeyi bildim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benden vazgeçme

benden vazgeçme

vazgeçme benden benden vazgeçme beni sevmekten Beni sev, sev de anlama Dokun, hisset, ne olur sorgulama Sakın beni yargılama Yapma, değiştirmeye çalışma Ah vazgeçme Arzula, sev, okşa beni, üzme, ne olur üzme Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni Sen bana, ben sana benzersek ne olur Nasıl dayanır ki aşk bu kadar ayrılığa Beni neden sevdiğini hatırla ne olur O ilk günler nasıl da aşkla...
  2. MÜslÜm VazgeÇmem

MÜslÜm VazgeÇmem

Umrumda değil yaşamak ölmek Canımdan geçerim senden vaz geçmem Olurmu bu aşkı bir anda silmek Canımdan geçerim senden vazgeçmem Dünya tersine dönse vazgeçmem Gökteki güneş sönse vazgeçmem Sensizlik inan ki ölümden beter Canımdan geçerim senden vazgeçmem Artık bundan sonra seniz olamam Kendime başka bir dünya kuramam Mümkün değil benim sensiz yaşamam Canımdan geçerim senden vazgeçmem...
  3. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  4. Vazgeçme Sevmekten

Vazgeçme Sevmekten

İşte herşey bitti Kapılar kilitlendi Asla açılmaya bilir Ama vazgecme Gülmekten vazgecme Direnmekten Anlamsız gelse de hayatın Belki rüyam bitti Uyanmak senin elinde İstiyorsan devam etsene Ama vazgecme Sevmekten vazgecme İstemekten umutları Sönmez insanın Ama vazgecme Gülmekten vazgecme Direnmekten Amlamsız gelse de hayatın Alıntı..
  5. sadece biL diye....

sadece biL diye....

GeL Diye DegiL..Sev Diye DegiL..Sadece BiL Diye..! Yanımdayken uzaklardasın.. yaklaşmak istiyorum izin vermiyorsun. yüreğimi yüreğine sakladım oysa bilmiyor musun? Yanındayken yakın olamadım şimdi gidiyorum. artık yanında da olamayacağım. Fark edecek misin yokluğumu, hissedecek misin yüreğindeki yüreğimin atışlarını.. Bir umuttu belki sana olan duygularım; belki seversin umudu.. aslında...

Sayfayı Paylaş