gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

safer ayı namazı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar safer ayı namazı nasıl kılınır ve safer ayı namazı hakkında bilgi istiyorum. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

safer ayı namazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safer ayı

Safer ayı

Safer ayı safer ayı hakkında bilgi.Melekler bildiğimiz gibi safer ayı bütün bela ve musibetlerin indiği aydır safer ayınde bela ve musibetlerden korunmak için ne yapmamız gerekir ve yine bu ayda hangi ibadetleri yapmamız gerekir dilim döndüğü kadar siz meleklerimize anlatmaya çalıştım (Efendimiz SAV bu ayda ölüm hastalığına tutulmuştur) Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya...
  2. safer ayı hangi aydır

safer ayı hangi aydır

Kızlar safer ayı hangi aydır acaba bilen var mı? bana sefer ayıyla ilgili bilgi verecek olan arkadaşıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. safer ayı ne demek

safer ayı ne demek

Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
  4. Safer Ayı namazı nasıl kılınır

Safer Ayı namazı nasıl kılınır

safer ayı namazı safer ayı namazı nedir Belaların bol olduğu Safer Ayında belalardan korunmak için yapılacak olan ibadetlerden biride Safer Ayı Namazı kılmaktır Melek'lerim. Peki Safer Ayı namazı nasıl kılınır, buyrun öğrenelim. Safer Ayı Namazı: Safer ayının ilk ve son çarşamba gecesi gece yarısından sonra yeryüzüne nazil olacak (inecek) belalardan ALLAH'ın izniyle muhafaza olmak için...
  5. Safer Ayı Namaz ve Duaları

Safer Ayı Namaz ve Duaları

Bu konu safer ayı namazı ve dualarına yer vermektedir. Safer ayında belalardan korunmak için okunması gereken dualar ve kılınacak namaz hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Davd-u Antaki, "Tezkire" isimli eserinde buyurmuşturki: Gökten inen bütün belalar safer ayının son çarşambasında iner. Bundan dolayı o gün insanlar üzerine çok zor gelir. İşte o gün selam...

Sayfayı Paylaş