gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

şahidim oldu ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hasretin cok agir geldi Kursun oldu kalbi deldi Sanki caglayan bir seldi
    Cana sindi Rasulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah
    Aglayip seni ararim
    Kalmadi artik kararim
    Senin askinla yanarim
    Medet eyle Resulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah
    Bir dem gelir guler yuzum
    Bir dem gelir aglar gozum
    Yuregimde her an huzun
    Var canim ya ResulallahSefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah
    Degmeyin yareler azar
    Kaniyor bak azar azar
    Yarali gonlume nazar
    Kil gulum ya Resulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah

şahidim oldu ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selam Olsun ilahisi

Selam Olsun ilahisi

Biz dünyadan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimiz! Soranlara selam olsun Tenin ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizi bir asan vechile Yuyanlara selam olsun Sela verile kastimize Gider olduk dostumuza Namaz için üstümüze Duranlara selam olsun Derviş YUNUS söyler sözü Yaş dolmuştur...
  2. Kalanlara Selam Olsun İlahisi

Kalanlara Selam Olsun İlahisi

Biz dünyadan gider olduk kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua kılanlara selam olsun. Ecel büke belimizi söyletmeye dilimizi Hasta iken halimizi soranlara selam olsun. Tenim ortaya açıla yakasız gömlek biçile Bizi bir asan veçhile yuyanlara selam olsun. Sala verile kastımıza gider olduk dostumuza Namaz için üstümüze duranlara selam olsun. Derviş Yunus söyle sözü yaş dolmuştur iki gözü...
  3. inançlı ol ilahisi

inançlı ol ilahisi

Haydi sende benimle gel huşu ile açalım el Bu dünya esip geçen yel bu dünya akan bir sel Sayılıdır bir an evvel yoktur mehil yoktur önel Vakit varken kendine gel doğruyu bul Rabbe yönel Vakit varken kendine gel bul doğruyu Rabbe yönel Günahlara bulaşma hiç ne örnek ol ne akıl çel İyi kötü çirkin güzel fanilere bağlama bel Hesaba çekilir elbet bir bir ödenir her bedel Rabbe sığın göğe...
  4. Aşık Oldum şanina ilahisi

Aşık Oldum şanina ilahisi

hakka aşık oldun ise ilahisi sözleri hakka aşık oldun ise ilahisi Aşık oldum şerefine şanına Canım sana kurban olsun Muhammed Senin aşkın ile kıydım canıma Canım sana kurban olsun Muhammed Seni sevdim ben usandım canımdan Bekliyorum haber gelmez cenandan Senin aşkın ile geçtim bu candan Canım sana kurban olsun Muhammed Seni sevmeyen canı niderim Seherlerde ahu feryat ederim Şefaat...
  5. canım kurban olsun ilahisi

canım kurban olsun ilahisi

Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle kemter kuluna Adı güzel kendi güzel Muhmamed Mümin olanların çoktur cefası Ahirette vardır zevk-ü sefası Onsekizbin alemin Mustafası Adı güzel kendi güzel Muhammed Yunus der neylerem cihanı sensiz Sen hak peygambersin şeksiz gümansız Sana inanmayan gider imansız Adı güzel kendi güzel Muhammed

Sayfayı Paylaş