"Sahte Düşler'in Duygu Dolu Köşesi...

Köşen öncelikle hayırlı olsun sahte düşler.. Sanki aşk acısı çekiyorsunuz, yada çektiniz... Birileri birşeyleri geride bırakarak gidiyorsa takmayın, birileri birşeyleri geride bırakmaya yanaşmıyor, ne ileri ne geri gidiyorsa siz gidin :)

Kolaylıklar dilerken imla kurallarına biraz dikkat etmenizi rica ediyorum.

SADMİN.

soruyorum sizmi yoksa omu sizi daha çok seviyor....

Evet bütün meleklere soruyorum siz mi yoksa o mu sizi daha seviyor?yada sevginiz eşit mi evet bitin üyelerden yorum bekliyorum....

soruyorum sizmi yoksa omu sizi daha çok seviyor....

Evet bütün meleklere soruyorum siz mi yoksa o mu sizi daha çok seviyor?yada sevginiz eşit mi evet bütün üyelerden yorum bekliyorum....

öncelikle köşen hayırlı olsun keyifli paylaşımlar dilerim :kiss:

kahve falı için:

merhaba canım benim adım Ayfer, annemimin adıda Hayriye.....
hadi bakalım kolay gelsin :)

Son düzenleme:
benim ki şöyle aslında nasıl desem bilmiyorum o beni daha çok seviyor sanıyorum fakat sanırsam aynıda olabilir emin değilim işin açıkcası :S

Sevgi esit mi olmali bilmiyorum,ben cok seviyorum diyorum,esim ben cok seviyorum diyor.Biliyorum ki o da beni,benim onu sevdigim kadar seviyor belkide daha fazla yinede sevginin azi cogu olmaz.Eger kendinden cok onu dusunuyorsan,onun sevdigi seyleri yapmak senin icin zor gelmiyorsa gercekten seviyorsun.Bizde kimsenin teli kapali yada mesgul olmuyor,kim kimi aradi,kim aramadi,kim sordu,kim sormadi bunlar onemli degil.Ben aradigim zaman biliyorum ki sevdigim kisiyi ariyorum,niye ben aradim o aramadi diye gururda yapmam cunku biz bir aileyiz.

Sevmek karsiliklidir,siz ne kadar severseniz,o da sizi o kadar sever,siz sevmezseniz karsi tarafta sevmez.Sevginin bitmeside surmeside bizim elimizde.Kimse kendisine yokmus gibi,onemsizmis gibi davranilmasini istemez.Kim kime kotu davranirsa,onemsemezse karsisindakini sevgi yoktur zaten,sevgide gurur varsa o da sevgi degildir.Kim kimi daha cok seviyor diye dusunmem severken,severim sadece sevdigim icin.

Senginin yoksun sahibi...

Sen sevginin ne demek olduğunu bilemezsin.
Sevginin o çılgın halini hiç yaşadın mı sen
Yaşamadın yaşayamazsın sen hiç bilemeyeceksin
Sevginin o kör halini hiç tadamayacak sın
Umutlarını yitirdiğinde umudunu bulmak için
Kırıldığında,incindiğinde, sığınacak liman olmayacak
Sen hep kendin gibi yalancılara,zalimlere sığınacaksın
Hepsi vuracak sana senin yalnız kalacaksın.
Güneş doğmama ya yıldız görünmemeye rüzgar esme meye
Nefes alamamaya başlayacaksın daralacak sın boğulmaya başlayacaksın
Hani hep üç günlüktür sizin gibilerinin aşkı.
Ne yaşamayı bilirsiniz nede yaşatmayı.
Sizin hayatınız da bu kadar işte boş anlamsız manasız
Şu dünya da kendim için olmasa bile başkaları için yaşa
Başkalarının mutluluğuyla mutlu olmayı bilmez insan ...
BENCE BAZEN BİRİLERİ İÇİN YAŞAMAKTIR HAYATIN ANLAMI.......

Geri