gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır lütfen bilen varsa bu sayfaya gelsin nasıl yapıldığı hakkında bilgi versin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı

Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı

Sakallı İpten Çiçek Yapımı, Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır Resimli Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda sakallı ipten çiçek nasıl yapılır öğreniyoruz ve Papatya figürlü örgü paspas Yapılışınıda bu sayede öğreniyoruz. Her 1 parça için 30 ilmek başlanır. Her sırada artırılarak 60 ilmek olana kadar haroşa örülür. 32 sıra artırmadan, sonra her...
  2. Sakallı İpten Etol Nasıl Yapılır ?

Sakallı İpten Etol Nasıl Yapılır ?

Sakallı İpten Etol Yapılışı Sakallı İple Örülmüş İçin Etol Yapılışı Sakallı ip kazaklardan başladı klozet takımlarına hatta halılara varana kadar her yerde kullanılır oldu melekler :) Hataları da kapattığından dolayı bayanlar için oldukça sevilen sakallı ipten etol yapımını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istedik :) Marifetli melekler, Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz Bu 130...
  3. Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Kızlar az öncede yazmıştım ben şeye karar verdim. Basit olacağını söylediler. Bana sakallı ipten nasıl paspas örülür anlatımlı videolu yada resimli varsa verebilirseniz minnettar kalacağım. Herkese iyi tatiller diliyorum teşekkürler.
  4. sakallı ipten yatak örtüsüne çiçek modeli

sakallı ipten yatak örtüsüne çiçek modeli

sakallı ipten yatak örtüsüne çiçek modeli yapmak istiyorum ama nasıl yapacam bilmiyorm bana tekniğini yada modelini sunarsanız çok sevinirim.
  5. Şimli İpten Şal Nasıl Yapılır ?

Şimli İpten Şal Nasıl Yapılır ?

Simli İpten Şal Yapımı Simli İpten Şal Örneği Simli İpten Şal Nasıl Yapılır Bu yazımızda kolaylıkla yapabileceğiniz simli ipten bir şal modeli örneğinin yapılışını yapıyoruz melekler :) malzemeler: * 3 no şiş tığ * 500 g merserize ip yapılışı: 1. ilk sırada zincir çekerek 2 örümcek yapıp batın. dönüşlerde 4 zincir çekin. 2. ikinci sırada gene 2 örümcek yapıp, alttaki 2 örümceğin...

Sayfayı Paylaş