gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Mutfak Halısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Mutfak Halısı modelleri istiyorum sizden lütfen arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sakallı İpten Mutfak Halısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten yolluk modelleri

Sakallı ipten yolluk modelleri

sakallı ipten halı sakallı ipten halı modelleri yolluk modelleri yolluk Son dönemlerde halı mağazaları reyonlarında da gördüğümüz ve cidden de çok şık olan sakallı ipten yolluk modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)
  2. Sakallı İpten Uğurböceği Halı

Sakallı İpten Uğurböceği Halı

BOY:142 cm EN :122 cm FİYAT: 100.00 TL Kargo ücreti bana aittir.
  3. Sakallı İpten Kelebekli Halı

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri; BOY:160 CM EN: 68 CM FİYAT:90.00 TL Kargo ücreti bana ait
  4. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  5. Sakallı İple Örülmüş Mutfak Halısı Örnekleri

Sakallı İple Örülmüş Mutfak Halısı Örnekleri

Sakallı İpten Mutfak Halısı Sakallı İpten Mutfak Halı Modelleri Sakallı İpten Mutfak Halı Çeşitleri Mutfağınıza yeni bir hava katmak ve değişiklik yapmak istiyorsanız biraz da beceriniz varsa alın elinize şişlerinizi, sakallı iplerinizi melekler :) Aşağıda ki örneklerden fikir alarak siz de mutfağınıza sakallı ipten bir halı örün. Şimdiden kolay gelsin :tik:

Sayfayı Paylaş