gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Şal ve fular modelleri 2009

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

fular örnekleri şal modelleri 2009 2009 fular modelleri şal ve ve modeli
    Sizler bir sürü şal be fular getirdim hepsi sizin; seç, beğen, al :D:Drenk renk çeşit çeşit bir sürü şal ve fular sizlerle

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şal ve fular modelleri 2009
    ooooooo çok var ya secemedim bile hepsini alayım kıyafatlerimle renk renk takarım :)

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şal ve fular modelleri 2009

walla her birinden alası geliyo insanın spor fantazi her tür var emeğine sağlık

Şal ve fular modelleri 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Basİt Fular Ve Şal YapiliŞi

Basİt Fular Ve Şal YapiliŞi

şal örnekleri ve yapılışları şal yapılışı şalların yapılışı fular örnekleri ve yapılışları kolay BASİT FULAR VE ŞAL YAPILIŞI Tiftik yünle yaklaşık 40 ilmekle başlanır. Daha kalın bir iple dilediğiniz genişliğe göre 24-30 arası ilmekle başlanabilir. İstenilen genişliğe bağlı tabi.Gevşek ve dökümlü durması için 7 numara şiş kullandım. İlk iki sırayı normal lastik ördüm. Diğer sıralarda her iki...
  2. Örgüden fular modeli ve yapılışı

Örgüden fular modeli ve yapılışı

fular modelleri ve yapılışları fular modelleri ve yapılışı KULLANILAN MALZEMELER Bir yumak renk:3471 Bir yumak renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm. UzunluğundaYAPILIŞI Beş direk dört kutudan oluşacak trabzanı yüz yirmi kutu olana kadar zemini hazırlayınız.İpi koparınız. Kutucukların uzun tarafı olmak suretiyle her kutuya on beş tane dolgu doldurarak oklava sistemi gibi cetvele...
  3. 2009 model şal örneklerimiz geldi

2009 model şal örneklerimiz geldi

örneklerimiz bütün şal modelleri bütün şal örnekleri mode Hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden şık süper ötesi şal modellerimiz geldi hanımlar. Hemen bakın, paraya kıyıp bir tanesini kapın :)
  4. Şeker pembesi fular,şal ve puşi

Şeker pembesi fular,şal ve puşi

örgü puşi modelleri 2009 yılı fular,şal ve özelliklede puşinin ternd olduğu bir yıl oldu.Hemen hemen herkeste var.Genç yaşlı herkes kullanıyor.Çok güzel şeker pembesi renklerinde şallar,fularlar ve puşiler sizlerle.
  5. Şal ve Fular Severlere M & D Accessorıes

Şal ve Fular Severlere M & D Accessorıes

2012 şal modelleri örnekleri şal nasıl bağlanır fularlar fular modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler 2012 M&D şal ve fular modellerini sizlerle buluşturuyoruz melekler. eminimki siz de beğeneceksiniz şayet benim gibi şal seviyorsanız :D:D İsterseniz yazlık elbiseleriniz ile kullanın ister Kışlık Elbiseleriniz ile kombin yaratın :D:D işte bir kaç Şal ve fular...

Sayfayı Paylaş