gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, samsung cep telefonu kullanıyorum çok memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Samsung galaxy s2 plus çıkacağını duydum ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak bilgi var mı bu konuda acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Samsung firmasının resmi olarak Tanıttığı S2 plus modeli firmanın plus güncellemesini yüklediği modellerden sonuncusu. Kullanıcı yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla S2 ile arasında pek fark bulunmayan modelde 1GHz’lik RAM ile desteklenmiş ve Galaxy S2’nin en önemli handikabı böylelikle giderilmeye çalışılmış.
    Görsel olarak orijinal Galaxy S2 ile ciddi benzerlikler taşıyan telefon, donanımsal olarak da küçük düzenlemelere kavuşmuş durumda. Android 4.1.2 JellyBean sürümü yüklü olarak satılacağı belirtilen cihazın yine 1.2GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemcisi bulunuyor.

Galaxy S2 plus modelinin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı. Açıkladndığında bu bilgileri de sizlerle paylaşacağız...

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  2. Samsung Galaxy S2 Plus Cep Yelefonu Tanıtımı Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S2 Plus Cep Yelefonu Tanıtımı Teknik Özellikleri

Bu konu; Samsung Galaxy S2 Plus Cep Yelefonu Tanıtımı Teknik Özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, CES 2013 fuarında Samsung 'un resmen tanıttığı S2 Plus modeli merakla bekleniyor. Biz de siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için telefonun teknik özellikleriyle ilgili bilgileri sizlere sunuyoruz... Samsung'un CES 2013 fuarında resmen tanıttığı S2 Plus modeli...
  3. Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu Resimleri

Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu Resimleri

Bu konu; Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce detaylı açıklamalarla teknik özellikleri hakkında bilgi verdiğimiz Samsung Galaxy S2 Plus cep telefonu resimlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...
  4. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...
  5. Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

samsung galaxy s6,samsung galaxy s6 fiyatı,samsung galaxy s6 ne zaman satışa sunuacakisamsung galaxy s6 teknik özellikleri, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde Galaxy S6'nın CES 2015'te açıklanacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İtalyan HDBlog tarafından yapılan ve...

Sayfayı Paylaş