gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Konu, 'Cep Market' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak

Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor.

Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012 fuarında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Galaxy S3 modeli dedikodulara göre fuarda tanıtılmayacak.

Samsung'a yakın kaynakların aktardığı iddialara göre firma S3 modelinin tanıtımının bir ay ertelenmesi için karar aşamasında. Fakat piyasaya çıkış tarihi olarak düşünülen ilkbahar sonu yaz başı döneminde bir değişiklik olmayacak.

Samsung'un bir sonraki Android cep canavarı olması beklenen "Galaxy S III"ün Nisan ayında piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Bunun yanında cebe ait bazı özellikler de ortaya atıldı. Sızıntının kaynağı ise endüstrideki bağlantılarıyla tanınan Rus teknoloji analisti ve yazarı Eldar Murtazin.

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir yazın

Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir yazın

Merhaba arkadaşlar aranızda Samsung Galaxy S3 hakkında bilgisi olan ya da Samsung Galaxy S3 özellikleri ve kullanımına sahip olan arkadaşlarım acaba Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir lütfen bu konuda yardımcı olun bana
  2. Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

Kızlar sizden daha önce Samsung Galaxy S3 hakkında bilgi istemiştim ve ayrıca bir de Samsung Galaxy S3 özelliklerini de sormuştum. Şimdi ise sizden Samsung Galaxy S3 Sar Değeri hakkında yani Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgi rica ediyorum.
  3. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  4. Samsung Galaxy S3 Mini Türkiyeye Ne Zaman Gelir ?

Samsung Galaxy S3 Mini Türkiyeye Ne Zaman Gelir ?

Cep telefonumu değiştirmek istiyorum ve olmuşken iyi birşey olsun istiyorum. Tercihim Samsung Galaxy s3 mini ama o da ne zaman gelir bilemiyorum. Bu konuda bilginiz varmı ?
  5. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...

Sayfayı Paylaş