gebe
  1. yasaravcı

yasaravcı Forum Okuru

samsung glaxy ace pil sorunu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında yasaravcı tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba benim samsung glaxy ace 5830i telfonum var ama şarjı 1 gün gitmiyo bildiğiniz bi program varmı önerceğiniz şimdiden teşekkürrler

samsung glaxy ace pil sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acemi

Acemi

Rüyada kendisinden istenen bir isi yapmadigini görmek; yapmak istedigi halde, bazi sakincalari yüzünden çok önemli bir karari yerine getiremeyecegine delalet eder. Acemiligi yüzünden yaptigi isi bozmak, bulundugu bir iste veya memuriyette basarili olamayacagina isarettir.
  2. Pil

Pil

Piller; elektrik yükünü biriktiren ve kullanması gereken zamanda harcayan bir depo görevini yüklenmektedir. Pil üreteçler grubunun şimdilik en küçük üyesidir. B- Pil Çeşitleri: a)Volta Pili: Alexsander Volta‘nın 1800’de bulduğu Volta pilinde elektrolit olarak sülfat asidinin suda eriğiyi kullanılır. Elektronlar ise, bir bakır bir de çinko çubuktur. Çinko çubuk negatif, bakır çubuk ta pozitif...
  3. Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında. Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye... Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi. Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha...
  4. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  5. samsung glaxy ace 5830i kameradan nasi zoom yapiliyo

samsung glaxy ace 5830i kameradan nasi zoom yapiliyo

basliktada belirttigim soru zoom yapmayi beceremedim bilenler varsa yazsin simdiden tsk

Sayfayı Paylaş