gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sararmış yapraklardan harika çiçek yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

sararmış yapraklardan harika çiçek yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

kimseler anlamasın beni beni sen anla kadim sen anla Kimseler anlamasın beni! Züleyha'nın zindanında Yusuf anlasın, Leyla'nın çöllerinde Mecnun anlasın, Şirin'in dağlarında Ferhat anlasın, Aslı'nın yüreğinde Kerem anlasın, Sen anla! Beni kimseler anlamasın! Gözyaşlarını yüreğinde biriktiren "hüzün" anlasın, Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, Karanlıkları...
  2. Ağaç yaprağından çiçek yapımı

Ağaç yaprağından çiçek yapımı

yapraktan gül yapımı Ay meleklerim biz melekler herşeyden bişiyler yapıyoruz... İşte hamarat ve ekonomik meleklerimee çok güzel bi fikirden oluşmuş çiçek yapımını paylaşmak istiorum.... Bakalım beğenecekmisinizz... Ağaç yaprağınan çiçek ypımı.. nasıl ama ???
  3. çiçek süsleme sanatı harika

çiçek süsleme sanatı harika

süsleme sanatı çiçek süsleme sanatı yemek video çiçek sanata ve sanatçıya herzaman saygı duyarım.Her işin bir zorluğu vardır 'EMEKSİZ YEMEK OLMAZ ' demişler,çok doğru söylemişler. Gerçaktende el emeği göz nuru denilebilecek bir o kadarda zor görünen harika bir sanat bu çiçek süsleme sanatı görenleri hayran bırakacak eminim...........
  4. Çiçek yapraklarından yapılmış küpeler

Çiçek yapraklarından yapılmış küpeler

Çiçek yapraklarından yapılmış bu küpeler çok şık ve güzel görünüyorlar. Bence bu küpeler tam baharlık ve yazlık.
  5. Karanfil Yaprağı Örneği Yapılışı

Karanfil Yaprağı Örneği Yapılışı

karanfil yaprağı örneği, karanfil yaprağı örgü modeli, karanfil yaprağı nasıl yapılır Sevgili melekler, kışın en sevilen hobisi örgü modelleri için karanfil yaprağı motifi nasıl yapılır bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. Karanfil yaprağı motifi için öncelikle ipliğimiz arkada, düzden 3 ilmek birlikte toplamamız gerekiyor. Daha sonra sağ şiş ilmeğin içinden çıkarılmadan 1 kez ipliğimizi...

Sayfayı Paylaş